Przeżył katastrofę samolotu. Potem po maszynie przejechał pociąg, a on... żyje! WIDEO

2022-01-11 10:10
Przeżył katastrofę samolotu. Potem po maszynie przejechał pociąg, a on... żyje!
Autor: LAPD/TWITTER Przeżył katastrofę samolotu. Potem po maszynie przejechał pociąg, a on... żyje!

To nieprawdopodobne zdarzenie to nie scena z filmu akcji, a nagranie prawdziwego wypadku! Do tych niewiarygodnych zdarzeń doszło tuż przed terenem portu lotniczego Whiteman w Los Angeles. Podczas awaryjnego lądowania awionetka roztrzaskała się na środku torów kolejowych! To był dopiero początek, gdyż po chwili nadjechał pociąg! Na szczęście zdarzył się cud i pilot przeżył!

Ten człowiek naprawdę oszukał przeznaczenie i to dwukrotnie w ciągu zaledwie dwudziestu minut! To, co widzimy na nagraniu z wypadku w Los Angeles wygląda niczym scena z filmu akcji, ale to była niewiarygodna rzeczywistość. W niedzielę Cessna 172 wystartowała z Pacoimy i leciała nad Miastem Aniołów. Coś poszło jednak nie tak. Pilot był bardzo blisko portu lotniczego Whiteman, gdy musiał lądować awaryjnie na ulicy! Tu doszło do pierwszego cudu. Cessna wylądowała, nie robiąc nikomu na ziemi krzywdy. Tyle, że... roztrzaskała się pośrodku torów kolejowych.

NIE PRZEGAP: Lekarze przeszczepili mu serce świni! "‌Wielki przełom w medycynie"

NIE PRZEGAP: Rosja wyłączy wszystkim INTERNET?! Szef brytyjskich sił zbrojnych ostrzega

Pilot był uwięziony w maszynie, nie mógł się poruszać. Jednak wezwani na miejsce przez świadków zdarzenia policjanci zareagowali natychmiast. Rzucili się do samolotu i zaczęli wyciągać rannego mężczyznę.

W galerii poniżej zobaczycie zdjęcia z tego niesamowitego zdarzenia

"Szybko, szybko!" - krzyczał jeden z funkcjonariuszy, gdy zobaczył, że nadjeżdża rozpędzony pociąg. Maszynista nie miał żadnych szans wyhamować. Mimo to bohaterscy policjanci nadal walczyli o życie pilota. Wyciągnęli zakrwawionego mężczyznę z wraku Cessny i odciągnęli go parę metrów dalej. Dosłownie po kilku sekundach pociąg z ogromną siłą uderzył w roztrzaskany samolot! Jedyną osobą ranną w tym skomplikowanym wypadku jest pilot. Trafił do szpitala, ale nie odniósł nawet poważnych obrażeń!

NIE PRZEGAP: Przewodniczący Parlamentu Europejskiego NIE ŻYJE! Taka może być przyczyna śmierci

NIE PRZEGAP: Zabili Sarę i uprawiali seks przy jej zwłokach! Kochankowie aresztowani

Sonda
Czy boisz się latać samolotem?

Quiz. Czwartkowy test z geografii. Sprawdź, czy nie zrobisz gafy jak Waszczykowski

Pytanie 1 z 12
Na początek coś prostego. Z ministrem jakiego nieistniejącego kraju rozmawiał Witold Waszczykowski, podczas zgromadzenia ONZ w 2017 roku?
Tragedia po Antidotum. W Czechach rozbił się samolot T-28 Trojan
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE