Sceny jak z Gry o tron. Para przyłapana na gorącym seksie w miejscu kręcenia serialu

i

Autor: Shutterstock Sceny jak z "Gry o tron". Para przyłapana na gorącym seksie w miejscu kręcenia serialu

Miłosne uniesienia na urlopie

Sceny jak z "Gry o tron". Para przyłapana na gorącym seksie w miejscu kręcenia serialu

2022-07-28 12:58

Czy są tu fani "Gry o tron"? Z pewnością są nimi kochankowie, którzy zostali przyłapani na seksie w Dubrowniku, a dokładniej w miejscu, które w serialu grało Królewską Przystań. Namiętne sceny nagrali turyści, którzy nakryli parę, i szybko puścili je w obieg. Czy spragnionym miłości grozi coś za nieobyczajne zachowanie?

Widać, że wakacje sprzyjają miłosnym uniesieniom, nie ma bowiem tygodnia, żeby w mediach nie pojawiła się informacja o kolejnych parach, które nie mogą się od siebie oderwać i uprawiają seks w miejscach publicznych. Niedawno taka parka została przyłapana u wybrzeży Chorwacji. Kochankowie robili to na desce surfingowej dryfującej swobodnie kilkaset metrów od plaży. Teraz świat obiegło nagranie z igraszek innej pary, ale także z Chorwacji, a dokładniej z Dubrownika.

Seks w Dubrowniku. Chcieli być jak w "Grze o tron"?

Turyści nagrali namiętne sceny, jakie rozegrały się między kobietą i mężczyzną w nastrojowej scenerii zabytkowego portu, który w hitowym serialu "Gra o tron" grał Królewską Przystań, czyli stolicę Siedmiu Królestw - to właśnie tam znajdował się słynny Żelazny Tron. Nie wiadomo, czy para zorientowała się, że ktoś jej się przygląda, ale nagle w pośpiechu przerwała akt i ruszyła przed siebie jak gdyby nigdy nic. 

CZYTAJ TAKŻE: Uprawiali seks na desce surfingowej. Gorące sceny w nadmorskim kurorcie! [18+]

Oszaleli! Uprawiali seks na desce surfingowej

Chorwacja: mieszkańcy mają już dość seksu na ulicach

Jak podaje "Daily Star", ten przypadek nie jest odosobniony. Dubrownik, a przede wszystkim właśnie tę lokalizację, każdego roku odwiedzają miliony turystów i uprzykrzają życie mieszkańcom miasta, którzy mają już dość bezczelnych kochanków oddających się miłosnym igraszkom gdzie popadnie. Nie ma informacji, jak wysoki mandat można dostać za tego typu zachowanie w Chorwacji, wiadomo jednak, że za samo paradowanie w stroju kąpielowym poza plażą trzeba się liczyć z grzywną w wysokości nawet 400 euro (prawie 2 tys. zł), więc kara za seks w miejscu publicznym z pewnością jest jeszcze większa.

CZYTAJ TAKŻE: Tragedia na plaży nudystów. 76-letni myśliwy zabił mężczyznę, który się onanizował

Sonda
Tęsknisz za Grą o Tron?
Nasi Partnerzy polecają