Królowa Elżbieta II

i

Autor: AP Królowa Elżbieta II

Sekret królowej ujawniony! TO jest surowo zakazane w pałacu

2022-01-27 6:00

Królowa Elżbieta II nie toleruje jednej rzeczy w pałacu! A konkretnie w pałacowej kuchni. Były nadworny szef kuchni ujawnił, czego brytyjska monarchini absolutnie nie chciała widzieć na stole i czego nie zjadłaby za żadne skarby świata! Można naprawdę się zdziwić! Darren McGrady ujawnił wszystko w wywiadzie.

Co jada królowa Elżbieta II w swoich komnatach, a czego za skarby świata nie włoży do ust? Dzięki byłemu nadwornemu szefowi kuchni dowiaduje się tego od jakiegoś czasu cały świat. Darren McGrady ujawnia wszystko w wywiadach prasowych i w telewizji, a niektóre jego rewelacje mogą zaskoczyć! Niedawno dowiedzieliśmy się chociażby tego, że monarchini uwielbia... hamburgery z dziczyzny. Tyle, że bez bułki. A czego nie znosi najbardziej na świecie? Jak ujawnił były nadworny szef kuchni w rozmowie z "Marie Claire". Jest coś, czego brytyjska monarchini absolutnie nie tolerowała na stole i czego nie zjadłaby za żadne skarby świata! Można naprawdę się zdziwić!

NIE PRZEGAP: Szukają pracowników dla Meghan Markle i księcia! Zobacz, czy się nadajesz

NIE PRZEGAP: Tajemnicza choroba POŻERA Britney Spears! Szokujące zwierzenie gwiazdy

Sonda
Czy też nie lubisz potraw z czosnkiem?

"Nienawidziła zapachu i smaku czosnku" - ujawnia Darren McGrady. Żadna pałacowa potrawa nie mogła zawierać tego składnika! Królowa nie lubi też cebuli, a przynajmniej nie w ilości większej niż minimalna. Rewelacje kucharza o czosnku potwierdziła niegdyś Camilla Parker-Bowles. Podczas występu w programie Masterchef Australia na pytanie o najmniej lubiany przez królową składnik odpowiedziała: "Mówię to z przykrością, ale to czosnek. Nie i nie!"

NIE PRZEGAP: Wiadomo, co KOSMICI myślą o rodzinie królewskiej! Ekspert nie ma wątpliwości

NIE PRZEGAP: Rosja zaatakuje od Białorusi? Wojsko pilnuje CZARNOBYLA!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE