Syn Elona Muska zmienia płeć! "Bo nie chcę mieć nic wspólnego z ojcem"

2022-06-21 11:49
 Syn Elona Muska zmienia płeć! Bo nie chcę być podobny do ojca
Autor: AP Syn Elona Muska zmienia płeć! "Bo nie chcę być podobny do ojca"

Wielkie zaskoczenie w rodzinie najbogatszego człowieka świata! Syn Elona Muska zostaje jego córką. Xavier Musk, syn miliardera i jego pierwszej żony, złożył do sądu oficjalny wniosek o prawne uznanie go za kobietę nazwiskiem Vivian Jenna Wilson. Powód, dla którego dziecko Elona Muska zdecydowało się na taki krok, może szokować. "Nie chcę mieć nic wspólnego z ojcem w żaden sposób" - argumentuje przed sądem 18-latek, czy raczej 18-latka...

"Jednocześnie mówi nam się, że różnice płciowe nie istnieją i że płcie są tak bardzo różne, że nieodwracalna operacja to jedyna opcja. Może ktoś mądrzejszy wytłumaczy mi tę dychotomię" - tak zaledwie tydzień temu celnie powiedział Elon Musk, zabierając głos na temat pewnego artykułu, którego autor zastanawiał się nad tym, czy zasadne jest pytanie o to, "czym jest kobieta". Miliarder podkreślał przy tym, że jest całkowitym zwolennikiem praw osób LGBT. Czy już wtedy wiedział, że ta kwestia będzie dotyczyła także jego rodziny?

Syn Elona Muska zmienia płeć. Xavier Musk to teraz Vivian Jenna Wilson

"Daily Mail" ujawnia - 18-letni syn Elona Muska chce zostać kobietą! Xavier Musk, syn miliardera i jego pierwszej żony, złożył do sądu wniosek o prawne uznanie go za kobietę nazywającą się Vivian Jenna Wilson. Wilson to panieńskie nazwisko matki Xaviera - czy raczej Vivian. To jednak nie wszystko. Prawdziwie szokuje uzasadnienie tej przemiany, jakie na użytek sądu napisało dziecko najbogatszego człowieka świata we wniosku o uznanie go za kobietę. "Nie jestem i nie chcę mieć nic wspólnego z moim biologicznym ojcem w żaden sposób i w żadnej formie" - pisze Xavier Musk, który chce zostać Vivian Wilson. Nie wiadomo, o co ma aż taki żal do ojca. Może chodzi o rozstanie rodziców? Nie wiadomo też, czy Vivian w jakiś sposób korzysta teraz z fortuny ojca, czy też konsekwentnie odmawia przyjmowania pd niego wsparcia finansowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazda Tatu znów wyszła za mąż! Ma męża milionera. Zobacz, jak się zmieniła

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szokujący pamiętnik córki Bidena! "Niestosowne prysznice z moim tatą"

Sonda
Czy znasz kogoś, kto zmienił płeć?

Elon Musk. Byłe żony i dzieci

Xavier Musk to jedno z pięciorga dzieci, jakie Elon Musk ma z pierwszą żoną, kanadyjską pisarką Justine Wilson. Byli małżeństwem od 2000 do 2008 roku. Xavier ma brata bliźniaka Griffina. Wśród dzieci Muska i Justine Wilson są też trojaczki spłodzone dzięki metodzie in vitro - 16-letni dziś synowie Kai, Saxon i Damian. Drugą żoną Elona Muska była brytyjska aktorka Talulah Riley - a także trzecią, bo para rozwiodła się w 2012 roku tylko po to, by w roku kolejnym wziąć następny ślub.Elon Musk po rozwodach spotykał się m.in. z Amber Heard, a potem z kanadyjską piosenkarką Grimes. Ma z nią dwoje dzieci, 2-letniego syna i córkę, która urodziła się już po rozstaniu rodziców. Obecnie miliarder spotyka się z australijską aktorką Natashą Bassett (27 l.). Musk ma teraz 206 miliardów dolarów, co czyni go najbogatszym człowiekiem świata.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajny majątek Putina ujawniony! Wiadomo, jak ukrywa swoje pałace

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tego boi się Władimir Putin! Kanclerz Niemiec o planach Rosji

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Już połowa punktów powinna Cię uszczęśliwić

Pytanie 1 z 10
Co jest większe: Biały Dom czy Pałac Buckingham?
Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE