Drastyczny wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce. Będą dodatkowe szczepienia?

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Drastyczny wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce. Będą dodatkowe szczepienia?

Pandemia Covid-19

Szef Pfizera zarażony koronawirusem! Ujawniono objawy choroby

2022-08-16 9:40

Prezes koncernu Pfizer, jednego z głównych producentów szczepionek na koronawirusa, sam został zakażony Covid-19. Albert Bourla poinformował o tym fakcie w mediach społecznościowych. 60-letni prezes Pfizera przyjął wcześniej aż cztery dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi. Jakie ma objawy?

Szef koncernu farmaceutycznego Pfizer zakażony Covid-19. Albert Bourla wydał oświadczenie i ujawnił swoje objawy

Albert Bourla (60 l.) zarażony koronawirusem! Prezes koncerny farmaceutycznego Pfizer, jednego z czołowych producentów szczepionek przeciwko Covid-19, sam został zakażony słynnym patogenem. Stało się tak, chociaż Albert Bourla przyjął wcześniej aż cztery dawki własnej szczepionki przeciwko koronawirusowi. Prezes koncernu Pfizer potwierdził ten fakt w mediach społecznościowych, a konkretnie na swoim koncie na Twitterze. "Chcę, byście wiedzieli, że uzyskałem pozytywny wynik testu na Covid-19. Cieszę się, że przyjąłem cztery dawki szczepionki Pfizer-BioNTech. Czuję się dobrze, doświadczając bardzo łagodnych symptomów. Jestem w izolacji i zacząłem zażywać Paxlovid" - napisał Albert Bourla w mediach społecznościowych.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Terrorysta mordował wybuchową sztuczną nogą! Zamach na duchownego

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin niedługo zaatakuje kolejny kraj? "Alarmy bombowe w stolicy"

Sonda
Przechodziłeś Covid-19?

Szef Pfizera wziął cztery dawki swojej szczepionki, ale i tak zaraził się koronawirusem. Co to oznacza?

Niektórzy niesłusznie uznali oświadczenie szefa Pfizera za dowód na to, że nie warto się szczepić. Tymczasem od początku akcji szczepień na koronawirusa było jasne, że zakażenie jest możliwe także po przyjęciu kilku dawek szczepionki na Covid-19, jednak osoby zaszczepione o wiele łagodniej przechodzą chorobę, co zmniejsza liczbę hospitalizacji i zapobiega paraliżowi służby zdrowia. Bourla jest zakażony subwariantem Omikronu BA.5. Paxlovid to jeden z dwóch preparatów przeciw koronawirusowi, które zostały dopuszczone do stosowania przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Prezydent Ukrainy przemówił po polsku! "Porozumienie w głównej sprawie"

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Putin może użyć broni atomowej". Emerytowany generał podaje datę

QUIZ. Najsłynniejsze cytaty z książek. My podajemy fragment, ty zgadujesz tytuł i autora

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Z jakiej książki pochodzi ten cytat? "Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś":
Znani Polacy zmarli na COVID-19. Oto ich groby. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE