SZOK! PRZEŻYŁ katastrofę samolotu i błądził po dżungli MIESIĄC

2021-04-08 14:45 Zofia Dąbrowska
Amazonia
Autor: lubasi

Niewiarygodna historia brazylijskiego pilota! Samolot, którym leciał Antonio Sena (36 l.) rozbił się w samym środku amazońskiej dziczy. Nie dość, że Brazylijczyk przeżył katastrofę, to jeszcze zdołał przetrwać w Amazonii przez miesiąc. Błąkał się po najstraszniejszych ostępach unikając ataków dzikich zwierząt i jedząc to, co podpatrzył u małp. Po miesiącu natknął się nareszcie na ludzi i został uratowany. Opowiedział swoją historię w „Le Figaro” .

Ta historia to gotowy materiał na scenariusz filmowy! "Le Figaro" opublikował wywiad z człowiekiem, który oszukał przeznaczenie w amazońskiej dziczy. Antonio Sena (36 l.) leciał nad dżunglą swoim małym samolotem. Poza nim w maszynie nikogo nie było. W trakcie lotu doszło do awarii i wypadku. Brazylijczyk zdołał przeżyć katastrofę bez większego szwanku, jednak gdy rozejrzał się wokół siebie, zobaczył tylko nieprzebyty busz. Nie miał pojęcia, gdzie jest i w którą stronę się udać. W dodatku okolica aż roi się od jaguarów, krokodyli, jadowitych węży i roznoszących choroby owadów.

NIE PRZEGAP: Wojna o RAJSTOPY i MINIÓWĘ pierwszej damy! Nie uwierzysz jak się ubrała

Mężczyzna był głodny i spragniony. Podjął desperacką walkę o życie - i przetrwał. Błądził po Amazonii przez miesiąc, żywiąc się owocami, które podpatrzył u małp - dzięki temu wiedział, które nie są trujące. Pił wodę ze strumieni, ale nie nocował przy nich, wiedząc, że przyjdą tam napić się także drapieżniki. Dopiero po miesiącu natknął się przypadkiem na zbieraczy orzechów i został ocalony. Przez czas pobytu w buszu schudł aż o 25 kilogramów. Jak podkreśla, sił do walki dodały mu myśli o Bogu i rodzinie.

NIE PRZEGAP: Wielkie UPOKORZENIE brytyjskiego księcia! Wydano werdykt, chodzi o przyszłość monarchii

Pożegnanie podróżnika Aleksandra Doby
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze