Kate, Lila Moss

i

Autor: AP Kate, Lila Moss

Musisz to zobaczyć!

Szok! Tak wygląda córka Kate Moss. "Ona jest jak klon"

2023-06-09 13:07

Córka Kate Moss (49 l.) wygląda zupełnie jak jej klon! Takie komentarze piszą w sieci przecierający oczy ze zdumienia internauci. Lila Moss (20 l.) pokazała się na imprezie Royal Academy of Arts Summer Preview Party w Londynie i zdumiała wszystkich. Niektórzy myśleli, że wydarzenie zaszczyciła nie Lila, a Kate Moss we własnej osobie...

Córka Kate Moss pojawiła się na imprezie. Wygląda zupełnie jak sławna matka. Jest mowa o klonie i sobowtórze

Kate Moss musiała się sklonować! Takie komentarze piszą w sieci przecierający oczy ze zdumienia internauci. A wszystko przez córkę 49-letniej obecnie gwiazdy wybiegów. Lila Moss (20 l.) pokazała się na imprezie Royal Academy of Arts Summer Preview Party w Londynie i zdumiała wszystkich. Niektórzy myśleli, że wydarzenie zaszczyciła nie Lila, a Kate Moss we własnej osobie, bo podobieństwo jest naprawdę zdumiewające, począwszy od sylwetki, poprzez styl ubierania się, a zakończywszy na charakterystycznych rysach twarzy. Lila Moss zachwycała w ciemnej kreacji od Versace odsłaniającej plecy. Zrobi wielką karierę?

Lila Moss ma 20 lat i wygląda zupełnie jak matka w młodości

Kariera Lili Moss na wybiegach i przed obiektywem zaczęła się już dawno temu. Pojawiła się m.in. na okładce prestiżowego Vogue Hong Kong i pozuje w skąpych ciuszkach, które odsłaniają jej niezwykle szczupłą sylwetkę. Kim jest Lila Moss? Ojcem młodej modelki jest dziennikarz, dyrektor kreatywny i założyciel Dazed Media - Jefferson Hack (52 l.). Był związany z Kate Moss na początku lat dwutysięcznych, spotykali się w latach 2001-2004, a Lila urodziła się w roku 2002. Dziś Jefferson Hack i Kate Moss mają przyjacielskie relacje i nigdy nie kłócili się o to, z kim będzie mieszkała Lila Grace.

Sonda
czy Lila jest ładniejsza niż Kate Moss za młodu?

QUIZ. Polskie piosenki o miłości! Potrafisz dokończyć każdy tekst?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki. "Byłaś serca biciem / Wiosną, zimą, życiem / Marzeń moich echem..."
FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31