Tornado tuż obok pałacu Putina

i

Autor: Telegram,AP Tornado tuż obok pałacu Putina

Pałac Putina zagrożony

Tornado tuż obok pałacu Putina! Trąby wodne zagrażają posiadłościom dyktatora

2022-07-28 9:40

Pałac Putina w poważnym niebezpieczeństwie! W miejscowości Gelendżyk nad Morzem Czarnym, gdzie znajduje się ogromna rezydencja rosyjskiego dyktatora, szaleją trąby wodne. Przerażające nagrania trafiły do sieci. Widać na nich dwie potężne trąby formujące się tuż przy plaży na morzu. Następne będą trąby na lądzie i tornado w pałacu? Władimir Putin ma się czego obawiać!

Trąby wodne na Morzu Czarnym tuż obok pałacu Putina. Mocne nagrania trafiły do sieci. Pałac Putina w niebezpieczeństwie

Potężny żywioł zagraża słynnemu pałacowi Władimira Putina! W miejscowości Gelendżyk nad Morzem Czarnym, gdzie znajduje się ogromna rezydencja rosyjskiego dyktatora, szaleją... trąby wodne. Przerażające nagrania trafiły do mediów społecznościowych, w tym na rosyjskiego Telegrama. Na filmach i zdjęciach z Gelendżyka widać dwie potężne trąby formujące się tuż przy plaży na morzu, niedaleko tłumu turystów. Ogromny wir wciągał wodę morską, a wielu obawiało się, że trąby powietrzne zaczną pojawiać się także na lądzie. Tymczasem to właśnie w Gelendżyku znajduje się gigantyczna posiadłość, która według Aleksieja Nawalnego należy do samego Władimira Putina. Dyktator na wieść o trąbach zapewne nieźle się zdenerwował, bo gdyby tornado ruszyło na jego pałac, miałby czego żałować.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin ma wielkie plany na wrzesień? "Tajna mobilizacja"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ważna decyzja Rosji, chodzi o kosmos! "To może być koszmar"

Tornado tuż obok pałacu Putina

i

Autor: Telegram Tornado tuż obok pałacu Putina

Pałac Putina. Aleksiej Nawalny opublikował film z wizualizacjami prywatnych komnat dyktatora. Sakla do striptizu i szczotki do sedesów za 3 tysiące złotych

Sprawa "pałacu Putina" wyszła na jaw w styczniu 2021 roku, na długo przed pełną inwazją rosyjską na Ukrainę. Aleksiej Nawalny opublikował w sieci film, w którym ujawnił tajne plany prywatnej willi Władimira Putina znajdującej się właśnie w Gelendżyku nad Morzem Czarnym. Na podstawie ustaleń lidera rosyjskiej opozycji, dziś przebywającego zresztą w kolonii karnej, wykonano wizualizacje komnat prezydenta Rosji. Według Nawalnego pałac Putina znajduje się na działce 39 razy większej niż księstwo Monako, a więc mającej około 80 kilometrów kwadratowych. W willi poza osobistymi pokojami Putina mieści się całe prywatne miasto z boiskiem do hokeja, cerkwią, spa, siłownią, a nawet salą do striptizu i tańca na rurze. Podobno nawet szczotki do sedesów kosztowały po 3 tysiące złotych, a cały pałac ma być wart pięć miliardów złotych. Według Nawalnego wszystko to z ukradzionych pieniędzy... Przedstawiciele Kremla odpowiadali po publikacji sensacyjnego filmu, że rezydencja wcale nie należy do Putina.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojska Putina specjalnie zbombardowały zoo! Zginęły setki zwierząt

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rosjanie zastrzelili własny śmigłowiec! Niewiarygodny powód

Sonda
Czy powinno się skonfiskować majątek Putina poza Rosją?
Putin opływa w luksusy w swoim pałacu. Ma teatr, kasyno i scenę do striptizu. Komentarz Adama Federa