ZORRO była kobietą! Sensacja w świecie kina

2020-12-10 14:00
b_maska_zorro2.jpg
Autor: archiwum se.pl Anthony Hopkins, Catherine Zeta Jones, Antonio Banderas

Zorro zmienia płeć! Robert Rodriguez i Sofia Vergara wyprodukują serial oparty na kultowych przygodach zamaskowanego superbohatera w czarnej pelerynie, który na miejscu akcji zawsze zostawiał wyrysowany szablą znak "Z". Główną rolę zagra... kobieta.

Zorro była kobietą! Tak najwyraźniej twierdzą Robert Rodriguez i Sofia Vergara. Jak informuje "Deadline", gwiazdorski duet zamierza wyprodukować nowy serial dla NBC oparty na kultowych przygodach superbohatera w czarnej pelerynie. Głównym bohaterem nowego "Zorro" nie będzie jednak mężczyzna, a kobieta.

Sola Dominguez, bo tak będzie nazywać się nowy, czy raczej nowa Zorro, to według scenariusza "artystka undergroundowa, która walczy z niesprawiedliwością społeczną jako współczesna wersja legendarnego Zorro". Kto zagra Zorro-kobietę? Tego jeszcze nie wiadomo, ale niewykluczone, że w tę rolę wcieli się sama seksowna Vergara, która ma wszak doświadczenie w kinie akcji.

Groby aktorów "Rejsu". Film ma już 50 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE