Dzięki tej diecie schudniesz aż 12 kg w miesiąć! Na czym polega dieta SIRT

2019-11-29 12:14 katk
Dzięki tej DIECIE schudniesz nawet 12 kg do sylwestra! Zasady diety SIRT
Autor: East News

Ta dieta pozwoli ci schudnąć nawet 12 kg w miesiąc. Dzięki temu już w sylwestra będziesz mogła cieszyć się świetną figurą. Przedstawiamy wam dietę SIRT. Sprawdź, co jeść i jakich zasad przestrzegać, aby schudnąć.

Dieta, dzięki której można schudnąć 12 kg i to w zaledwie miesiąc to zapewne marzenie większości z nas. W końcu sylwester już wkrótce i każda z nas pragnie, aby tego wieczora wyglądać zjawiskowo. Dlatego dieta SIRT, zwana też dietą sirtfood wydaje się idealnym rozwiązaniem. Jej propagatorzy twierdzą, że trzymając się jej zasad, można schudnąć nawet 3 kg w ciągu tygodnia. Dieta odchudzająca SIRT opiera się na stosowaniu ogólnych zasad zdrowego odżywiania się i wzbogaceniu codziennego jadłospisu o produkty zawierające duże ilości polifenoli. Nie wymaga od nas morderczych treningów, a wystarczy jedynie pamiętać o regularnych posiłkach z zachowaniem co najmniej 1,5 - godzinnej przerwy między nimi. Ostatni powinien być spożyty nie później niż o godzinie 19.

Odchudzająca dieta SIRT - etapy:

  1. 7 dni, przez 3 dni całodzienny jadłospis dostarcza 1000 kcal, znajdują się w nim 3 zielone soki i 1 stały posiłek, a kolejne 4 dni 1500 kcal, których dostarczają 2 soki i 2 stałe posiłki,
  2. Kolejne 14 dni, całodzienny jadłospis dostarcza 1500 kcal, znajdują się w nim 2 zielone soki i 2 stałe posiłki,
  3. Zjadaj możliwie największej ilości produktów SIRT. Dziennie powinno się spożyć 3 stałe posiłki bogate w polifenole i 1 zielony sok.

Tego NIE WOLNO jeść na diecie SIRT:

  • słodycze
  • gotowe dania
  • fast food
  • potrawy z proszku
  • przetwory z białej mąki.
Najnowsze