Tym znakom zodiaku GROZI OTYŁOŚĆ! Uratuje je tylko ta JEDNA rzecz

2020-01-14 13:20 katk
Tym znakom zodiaku GROZI OTYŁOŚĆ! Uratuje je tylko ta JEDNA rzecz
Autor: East News

Wiele osób panicznie boi się otyłości, skrupulatnie liczy każdą kalorię i pilnuje swojej wagi. Niestety jednym łatwiej uzyskać i utrzymać szczupłą sylwetkę, a inni muszą włożyć to więcej wysiłku. Jak się okazuje w dużym stopniu, jest to uzależnione od... znaku zodiaku, który nam patronuje. Zdaniem horoskopu tym trzem znakom zodiaku grozi otyłość.

Znaki zodiaku mówią o nas naprawdę dużo. Dzięki nim możemy poznać cechy osobowości danej osoby lub nawet dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości. Okazuje się, że horoskop ma także ogromny wpływ na to, jak wyglądamy. Otóż niektóre znaki zodiaku są bardziej narażone na otyłość. Kiedy inni mogą pozwolić sobie na chwile słabości bez szkody dla sylwetki, te trzy znaki zodiaku muszą pilnować się niemal na każdym kroku, bo skutki mogą być dla nich fatalne. Jedynie dobrze zbilansowana dieta pozwoli im cieszyć się perfekcyjną figurą. O kim mowa?

Rak - często cierpi na niestrawności, wrzody żołądka oraz inne problemy trawienne. Osoby spod Raka mają tendencje do zajadania smutków i stresu, dlatego trudno im utrzymać szczupłą sylwetkę.
Koziorożec - osoby spod tego znaku często zmagają się z nieprawidłową przemianą materii, zaparciami, problemami z jelitami. Koziorożce przez to łatwo tyją.
Ryby - osoby spod tego znaku zodiaku nie lubią odmawiać sobie przyjemności, a zwłaszcza tych kulinarnych, co sprzyja dodatkowym kilogramom. Oprócz tego, Ryby bardziej niż pozostałe znaki zodiaku, są narażona na problemy hormonalne, co niestety sprzyja nadwadze.

Najnowsze