Wypadek busa z dziećmi i wojskowej ciężarówki na S3 pod Zieloną Górą! 12-latka reanimowana. Są inni ranni [ZDJĘCIA]

2021-07-05 15:13
Wypadek busa z dziećmi i wojskowej ciężarówki na S3 pod Zieloną Górą! 12-latka reanimowana. Są inni ranni
Autor: KM PSP w Zielonej Górze Poważny wypadek na S3 pod Zieloną Górą, w którym bus przewożący dzieci uderzył w wojskową ciężarówkę. Do zdarzenia doszło dziś po godz. 11 na 200. kilometrze trasy między Zieloną Górą a węzłem Niedoradz w kierunku Nowej Soli.

Poważny wypadek na S3 pod Zieloną Górą, w którym bus przewożący dzieci uderzył w wojskową ciężarówkę. Do zdarzenia doszło dziś po godz. 11 na 200. kilometrze trasy między Zieloną Górą a węzłem Niedoradz w kierunku Nowej Soli. Jak informuje policja, bus marki Volkswagen, którym podróżował kierowca i 7 dzieci, uderzył w wojskową ciężarówkę, gdy stała ona na pasie awaryjnym, a w środku nikogo nie było. Pięcioro dzieci zostało rannych, a najpoważniejszy jest stan 12-letniej dziewczynki - po reanimacji na miejscu zdarzenia zabrał ją śmigłowiec LPR.

12-latka reanimowana na S3 pod Zieloną Górą! Wypadek busa z dziećmi i wojskowej ciężarówki!

Poważny wypadek na S3 pod Zieloną Górą, w którym bus przewożący dzieci uderzył w wojskową ciężarówkę. Do zdarzenia doszło dziś po godz. 11 na 200. kilometrze trasy między Zieloną Górą a węzłem Niedoradz w kierunku Nowej Soli. Jak informuje policja, bus marki Volkswagen, którym podróżował kierowca i 7 dzieci, uderzył w wojskową ciężarówkę, która stała na pasie awaryjnym, a w środku nikogo nie było. Pięcioro dzieci zostało rannych, a najpoważniejszy jest stan 12-letniej dziewczynki - jak informuje portal poscigi.pl, po reanimacji na miejscu zdarzenia zabrał ją śmigłowiec LPR.

- Busem podróżowały dzieci w wieku 11-15 lat. W najgorszym stanie jest 12-latka, natomiast troje innych dzieci trafiło do szpitala w Nowej Soli, a jedno do Zielonej Góry - informuje policja w Zielonej Górze.

Droga w miejscu wypadku na S3 pod Zieloną Górą jest zablokowana.

Czytaj też: Wypadek busa i wojskowego pojazdu na S3 pod Zieloną Górą: 12-latka przeszła skomplikowaną operację. Wojsko tłumaczy się z postoju

Czytaj też: Nowa Sól. Zabłądziła w centrum miasta i "wydawała przeraźliwe odgłosy". Pomogli jej policjanci [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Zielona Góra. Nie mogła zażyć niezbędnego lekarstwa! Utknęła w zalanym aucie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj też: Lubuskie: Zderzenie pociągu osobowego z busem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym!

Wypadek busa z dziećmi i wojskowej ciężarówki na S3 pod Zieloną Górą! 12-latka reanimowana. Są inni ranni [ZDJĘCIA]

Wypadek na A1. Tak zginął Daniel z Zabrza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE