Kurier znalazł zakrwawione ciało 66-latka. O zabójstwo podejrzany jest nastolatek

2022-05-18 20:21
Kurier znalazł zakrwawione ciało 66 -latka. O zabójstwo podejrzany jest nastolatek
Autor: Anatol Chomicz / Gazeta Wspolczesna / Kurier Poranny / Polska Press

Martwego 66-letniego mężczyznę znalazł sąsiad wraz z kurierem. Mężczyzna miał kilkanaście ran kłutych brzucha i klatki piersiowej. Do zabójstwo doszło podczas imprezy w mieszkaniu mężczyzny we wsi Wrzesiny w pow. żagańskim. O zabójstwo śledczy podejrzewają nastolatka.

Nawet 25 lat więzienia może grozić 17-latkowi, którego zatrzymali policjanci w związku z zabójstwem 66-letniego mężczyzny w jego własnym mieszkaniu we wsi Wrzesiny w pow. żagańskim.

Ofiara została znaleziona w poniedziałek po południu w swoim mieszkaniu z licznymi ranami kłutymi. Z ustaleń śledczych wynika, że prawdopodobnie do zabójstwa doszło w niedzielę, niewykluczone, że podczas imprezy w domu ofiary.

Czytaj także: Tajemnicze zabójstwo w Kostrzynie. Odebrał mu życie w niedzielny wieczór?

Martwego mężczyznę znalazł sąsiad i kurier. Krótko potem zatrzymano trzy osoby, w tym 17-latka. W środę 18 maja prokurator przedstawił nastolatkowi zarzut zabójstwa. Nastolatek będzie odpowiadać przed sądem jak dorosły. Dwie pozostałe osoby po przesłuchaniu w charakterze świadków zostały zwolnione.

Express Biedrzyckiej 18.05 (płk Andrzej Kruczyński, Szymon Hołownia, dr Jacek Sokołowski) Sedno Sprawy: Radosław Fogiel
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE