Fatalny wypadek

Motocyklista wyleciał w powietrze. Szczątki maszyny rozsypały się po ulicy. Makabra w Zielonej Górze! [WIDEO, ZDJĘCIA]

2023-05-07 13:14

Policja w Zielonej Górze opublikowała ku przestrodze wideo z poważnie wyglądającego wypadku, w którym zderzyły się osobowy chevrolet i motocykl. Jak informują mundurowi, prowadząca auto 26-latka jechała ul. Bohaterów Westerplatte i chciała skręcić w Ułańską. Kobieta wymusiła jednak pierwszeństwo, taranując motocyklistę, który wyleciał w powietrze i upadł na jezdnię.

Przerażający wypadek w Zielonej Górze. Motocyklista wyleciał w powietrze po zderzeniu z chevroletem

Motocyklista wyleciał w powietrze i spadł na jezdnię kilka metrów dalej - to kulisy wypadku, do jakiego doszło w Zielonej Górze. Tamtejsza policja opublikowała wideo ze zdarzenia, jednocześnie przestrzegając kierowców, by bardziej brali sobie do serca ostrzeżenia mundurowych - na nagraniu jak na dłoni widać, jak niewiele trzeba, by doszło do tragedii. Uczestnikami ostatniej byli 26-latka prowadząca chevroleta i kierujący motocyklem mężczyzna. Kobieta skręcała z ul. Bohaterów Westerplatte w Ułańską, ale wymusiła pierwszeństwo na motocykliście, doprowadzając do zderzenia. - W wyniku zderzenia ucierpiał motocyklista, który ze złamaną nogą trafiła do szpitala. Przebieg zdarzenia zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu, co ułatwiło policjantom wyjaśnienie wszystkich jego okoliczności. Chwila nieostrożności spowodowała, że 26-letnia kierująca będzie odpowiadała za spowodowanie wypadku drogowego. Kodeks karny przewiduje za to karę pozbawienia wolności do 3 lat - informuje Lubuska Policja.

Ojciec z 13-letnią córką zadźgani na śmierć w samochodzie! Prokuratura ujawnia przerażające szczegóły zbrodni w Lubuskiem

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Listen on Spreaker.