Motocyklista zderzył się z ciężarówką. Groźny wypadek w Zielonej Górze

2022-05-06 12:07
Motocyklista zderzył się z ciężarówką. Groźny wypadek w Zielonej Górze
Autor: pixabay.com

Do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło w piątek (6 maja) w Zielonej Górze. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący motocyklem mężczyzna zderzył się z ciężarówką, która zajechała mu drogę. Ranny motocyklista trafił do szpitala.

W piątek (6 maja) przed godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Podgórnej i Szafrana w Zielonej Górze doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu ciężarowego wyjeżdżający z ul. Szafrana nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który jechał ul. Podgórną. Jadący motocyklem mężczyzna nie zdążył wyhamować i zderzył się z ciężarówką, która zajechała mu drogę.

ZOBACZ TEŻ: 25-latek na motocyklu potrącił policjanta. Chwilę później rozbił się na płocie [ZDJĘCIA]

Ranny motocyklista trafił do szpitala. Mężczyzna doznał najprawdopodobniej kilku złamań.

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają zielonogórscy policjanci, którzy zabezpieczają ślady w miejscu wypadku. Skrzyżowanie ul. Podgórnej i Szafrana jest całkowicie zablokowane. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet kilka godzin.

Sonda
Potrafisz jeździć motocyklem?
Policyjny pościg za motocyklistą. Pędził ulicami Wrocławia prawie 200 km/h
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE