Kryminalna zagadka

Ostatni sposób, by wyjaśnić tajemniczą śmierć w Żarach. Rozpoznajecie tego mężczyznę? [ZDJĘCIA]

2022-12-14 15:01

Komenda Powiatowa Policji w Żarach opublikowała wizerunek mężczyzny, który został znaleziony martwy w piwnicy przy ulicy Podchorążych. Mimo że było to 2 lata temu, nadal nie udało się ustalić tożsamości denata, w czym ma pomóc odtworzenie jego twarzy metodą komputerową. Mundurowi z Żar liczą, że ktoś rozpozna mężczyznę i pomoże im w rozwiązaniu zagadki.

Tajemnicza śmierć w Żarach. Rozpoznajecie tego mężczyznę?

Został znaleziony martwy w piwnicy przy ulicy Podchorążych w Żarach w maju 2020 r., ale nadal nie wiadomo, jak się nazywa. Tamtejsza policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który odtworzono metodą komputerową, licząc na to, że ktoś rozpozna denata. Jak informują mundurowi z Żar, do tej pory wykorzystali wszystkie inne sposoby ustalenia tożsamości zmarłego, ale bez rezultatu. - Osoby, które rozpoznają, kim mógł być, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu: 47 79 41 264 - czytamy na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

Śmiertelny wypadek pod Żarami

Policjanci z Żar pracują od wtorku, 13 grudnia, również nad inną sprawą. Nieopodal miejscowości Bieniów, na drodze krajowej nr 27, doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginęła trzyosobowa rodzina z Zielonej Góry. Ich zadaniem jest teraz wyjaśnienie, dlaczego kia sportage, którą podróżowała 39-letnia kobieta, 42-letni mężczyzna i ich 2-letnia córeczka, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu. Doprowadziło to do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Volvo, a w konsekwencji śmierci całej trójki.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Mija rok od śmierci Bartka z Nowej Sarzyny, który zginął po świątecznej imprezie