Policjanci z Żar zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o handel narkotykami

i

Autor: mat. policji Policjanci z Żar zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o handel narkotykami

Policjanci z Żar zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o handel narkotykami

2022-07-04 12:53

Nawet 10 lat więzienia grozi 54-letniemu mieszkańcowi województwa dolnośląskiego zatrzymanemu przez policjantów z Żar. W miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości marihuany i metamfetaminy. 54-latek odpowie nie tylko za posiadania narkotyków, ale również za handel nimi.

We wtorek (28 czerwca) policjanci z Żar (woj. lubuskie) odwiedzili 54-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego. Z informacji zebranych przez kryminalnych wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Podejrzenia to okazały się uzasadnione. Podczas przeszukania zajmowanej przez 54-latka posesji funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości środków odurzających.

ZOBACZ TEŻ: Czarna niedziela w powiecie nowosolskim. Utonęły dwie osoby

- W przydomowym pomieszczeniu policjanci ujawnili pięć worków suszu o wadze blisko pół kilograma oraz dwa zwitki folii aluminiowej z zawartością skrystalizowanej substancji - poinformowała podinsp. Sylwia Rupieta z Komendy Powiatowej Policji w Żarach. - Przeprowadzone podczas oględzin badanie wykazało, że jest to metamfetamina, natomiast susz roślinny, zgodnie z wynikiem przeprowadzonego testu, to marihuana.

54-latek został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzuty handlu i posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Kierowcy narzekają na korki, a sami robią takie rzeczy. Szokujący film z Wrocławia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE