Świebodzin. Okradł karetkę i zniszczył sprzęt! W mieszkaniu przyłożył nóż do gardła...

2021-01-12 10:46 Michał Michalak
Świebodzin. Okradł karetkę i zniszczył sprzęt! W mieszkaniu przyłożył nóż do gardła...
Autor: KPP w Świebodzinie 24-letni mężczyzna okradł karetkę pod Świebodzinem, a później uciekł do swojego mieszkania i przyłożył sobie nóż do gardła

Policja w Świebodzinie poinformowała o mężczyźnie, który najpierw okradł karetkę, a później zniszczył sprzęt. Do zdarzenia doszło w piątek 8 stycznia na terenie powiatu świebodzińskiego. 24-latek ukradł z karetki pogotowia drukarkę. 40 minut po przyjeździe na miejsce został namierzony przez mundurowych, po czym uciekł do swojego mieszkania i przyłożył sobie nóż do gardła.

Funkcjonariusze policji w Świebodzinie poinformowali o mężczyźnie, który okradł karetkę, a później zniszczył sprzęt. W piątek 8 stycznia na terenie powiatu świebodzińskiego 24-latek zabrał z pojazdu drukarkę, po czym uciekł. 40 minut po tym, jak na miejscu pojawili się mundurowi, namierzyli oni mężczyznę, który w trakcie pościgu rzucił skradzionym z karetki sprzętem, niszcząc go.

Czytaj też: Drezdenko. Roztrzęsiona kobieta powiadomiła policję! "Minuty, by uratować życie jej brata"

Sprawca wbiegł następnie do swojego mieszkania, gdzie chwycił za nóż, który przyłożył sobie do gardła. Na szczęście policjanci zdążyli go obezwładnić, zanim zrobił sobie jakąkolwiek krzywdę. Jak informuje policja w Świebodzinie, 24-latek, który okradł karetkę, był poszukiwany do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności. Za kradzież grozi mu teraz kolejny wyrok, tym razem do 5 lat więzienia. Drukarka z pojazdu, którą zniszczył, była warta 1 500 zł.

Czytaj też: SZALONY pościg w Lubuskiem! Rozpędzony peugeot uderzył w drzewo. W środku narkotyki i tajemniczy dowód

Zadźgał żonę dłutem i wyskoczył z wieżowca

Ojciec zastrzelił swojego syna

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!