ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gwiazda "Beverly Hills" walczy z rakiem. Aktorka opublikowała poruszające zdjęcia

Gwiazda "Beverly Hills" walczy z rakiem. Aktorka opublikowała poruszające zdjęcia

20.07.2016, godz. 14:51
Shannen Doherty walczy z rakiem
foto: Instagram

Shannen Doherty, czyli znana z roli Brendy w serialu "Beverly Hills 90210" aktorka, od ponad roku walczy z chorobą nowotworową. Przeszła już podwójną mastektomię. Mimo tego rak nadal nie odpuszcza. Kolejnym krokiem jest chemioterapia. Tuż przed pierwszą dawką, Shannen Doherty opublikowała poruszającą fotorelację. Aktorka w towarzystwie mamy i przyjaciółki ogoliła głowę

Shannen Doherty (45 l.) na początku tego roku poddała się podwójnej mastektomii. Aktorka "Beverly Hills 90210" miała nadzieję, że to pomoże jej wygrać walkę z rakiem. Niestety okazało się, że ma przerzuty. Tuż przed pierwszym kursem chemioterapii na swoim Instagramie Shannen umieściła wzruszającą fotorelację. Z pomocą matki, Rose, oraz przyjaciółki Anne Kortright-Shilstat, aktorka pozbyła się włosów. Wygląd aktorki zmienił się. Jednak nadal może liczyć na wsparcie najbliższych, którzy towarzyszą jej w ciężkich chwilach. Przyjaciółka umieściła w sieci wzruszające słowa wsparcia.

– Nie mogłabym być bardziej z ciebie dumna, niż dziś. Twoja siła i odwaga jest tak inspirująca i jestem szczęściarą, że mam ciebie. Dziękuję ci za pełne zaufanie wobec mnie, by pomóc ci poczynić ten wielki krok. Zawsze będę przy tobie – powiedziała jej przyjaciółka Anne Kortright-Shilstat.

Otuchy chorej na raka Shannen Doherty dodają również fani, którzy komentują tę przejmującą fotorelację z przygotowań do chemioterapii. "Wygrasz z chorobą. Żyj dla siebie i swoich bliskich, którzy w takiej chwili cię nie opuścili. Modlę się za ciebie" - czytamy w komentarzach.

ZOBACZ: Filip Chajzer chwali się ocenami z matury! "Wstyd wrócił!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: