Bliźniaki z Bydgoszczy nie żyją. Wiemy, co zeznała ich matka

2020-02-21 13:10 KORZ
Bliźniaki z Bydgoszczy nie żyją. Wiemy, co zeznała ich matka
Autor: reprodukcja Piotr Lampkowski/SUPER EXPRESS Bliźniaki z Bydgoszczy nie żyją. Wiemy, co zeznała ich matka

Prokuratura rejonowa Bydgoszcz– Południe postawiła Stelli F., (40-l) zarzut podwójnego morderstwa. Kobieta utopiła swoje niespełna dwumiesięczne bliźniaki. Stella F., przyznała się do winy i złożyła obszerne wyjaśnienia. Prokuratura wystąpiła do sądu o jej tymczasowe aresztowanie ustalił "Super Express".

Stella F.. mama córki Łucki, żona Piotra urodziła dwójkę bliźniaków Wincentego i Szczepana 23 grudnia zeszłego roku. Po urodzeniu dzieci wpadła w depresję poporodową.

Tego dnia gdy jej mąż wyszedł po raz pierwszy z domu na dłużej. Stella F., jakby tylko na to czekała. Utopiła malutkie dzieci w wanience. Potem je ubrała w śliczniutkie ubranka i położyła do łóżeczek.

Połknęła ogromną ilość tabletek i popiła winem. Chciała się zabić. Żyje bo do jej mieszkania weszła sąsiadka. Ratownikom nie udało się uratować życia dzieci.

Stella F., trafiła do szpitala. Była w takim stanie psychicznym, że śledczy długo nie mogli z nią rozmawiać. Zrobili to teraz 10 dni po tragedii.

- Kobiecie został postawiony zarzut podwójnego zabójstwa. Pani przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. My wystąpiliśmy do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu – mówi prokurator Waldemar Marszałkowski, szef prokuratury rejonowej Bydgoszcz-Południe.

Wiktoria marzy, by wreszcie wstać z kolan