Rekrutacja do przedszkoli

i

Autor: Pixabay.com Rekrutacja do przedszkoli

Koronawirus w Bydgoszczy. Zasady rekrutacji do przedszkoli w czasie pandemii

2020-03-18 9:01

Mimo zawieszenia zajęć w przedszkolach i szkołach, trwa nabór wniosków do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Rejestracja wniosków w systemie będzie możliwa do 26 marca do godz. 24.00

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021, obecnie trwa rejestracja wniosków w systemie rekrutacji. Na tym etapie ważnym krokiem jest złożenie w placówce pierwszego wyboru podpisanego ,,wniosku o przyjęcie kandydata do przedszkola….” wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów rekrutacyjnych.
W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego oraz zawieszeniem zajęć w przedszkolach oraz szkołach, dostarczenie wniosku oraz dokumentów może sprawiać problemy, dlatego urząd miasta rekomenduje:

a) wydrukowany wniosek o przyjęcie kandydata, podpisany przez obojga rodziców wraz z niezbędnymi dokumentami wysłać pocztą lub
b) wykonać skan wniosku o przyjęcie kandydata podpisany przez obojga rodziców i wraz z niezbędnymi dokumentami przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy placówki pierwszego wyboru.

W przypadku braku możliwości dołączenia do wniosku wymaganych oryginalnych zaświadczeń, można wystąpić do poszczególnych instytucji o przesłanie aktualnych zaświadczeń drogą elektroniczną i dołączyć do wniosku otrzymany skan zaświadczenia wystawionego przez pracodawcę, uczelnię czy MOPS.

Na obecną chwilę urzędy pocztowe pracują w godzinach od 8.00 do 14.00.

Szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się TUTAJ.

Jak ustrzec się przed koronawirusem? Bydgoski lekarz radzi

KORONAWIRUS. SYTUACJA W BYDGOSZCZY. PRZECZYTAJ:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany