40-letnia Niemka przewoziła narkotyki

i

Autor: Straż Graniczna 40-letnia obywatelka Niemiec przewoziła w samochodzie marihuanę oraz haszysz

Lubuskie: 40-letnia Niemka przewoziła narkotyki. Grozi jej 5 lat więzienia

2022-06-29 7:39

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Świecku zatrzymali 40-letnią obywatelkę Niemiec, która przewoziła w samochodzie marihuanę oraz haszysz. Narkotyków wystarczyłoby na kilkadziesiąt dilerskich działek. 40-latce grozi teraz 5 lat więzienia.

W poniedziałek (27 czerwca) funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku zatrzymali do kontroli samochód osobowy, który kilka chwil wcześniej przekroczył polską granicę. Za kierownicą auta siedziała 40-letnia obywatelka Niemiec, która, jak sama przyznała, jechała do Białegostoku.

ZOBACZ TEŻ: Pijany 62-latek postanowił przepłynąć jezioro wpław. Uratowano go w ostatniej chwili

- Podczas kontroli funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili w aucie woreczki z marihuaną, z której można byłoby przygotować kilkadziesiąt działek dilerskich oraz woreczek z haszyszem - poinformowała Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

40-latka została zatrzymana. Podczas przesłuchania przyznała się do przedstawionych jej zarzutów. Grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Utknął na przejeździe. Zaraz potem nadjechał pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE