Znany ksiądz przegrał walkę z koronawirusem. To inicjator Przystanku Jezus

2021-01-18 19:57 Michał Michalak
Lubuskie. Znany ksiądz przegrał walkę z koronawirusem. Stworzył m.in. Przystanek Jezus
Autor: _Alicja_/cc0/Pixabay.com

Ksiądz Artur Godnarski, prezbiter diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, nie żyje. Duchowny przegrał walkę z koronawirusem. Przystanek Jezus, który zresztą stworzył duchowny, już pod koniec ub.r. informował za pośrednictwem swojego profilu facebookowego, że 52-latek znajduje się w stanie krytycznym. Mszę pogrzebową księdza Godnarskiego zaplanowano na 22 stycznia w Nowej Soli.

Lubuskie. Znany ksiądz przegrał walkę z koronawirusem. To pomysłodawca Przystanku Jezus

Ksiądz Artur Godnarski, prezbiter diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, nie żyje. Duchowny przegrał walkę z koronawirusem, o czym poinformował na swoim profilu facebookowym Przystanek Jezus. Godnarski był zresztą pomysłodawcą przedsięwzięcia, które od wielu lat odbywało się w ramach Przystanku Woodstock, a później - Pol’and’Rock Festival.

Duchowny przeszedł w ub.r. przeszczep nerki, a pod koniec minionego roku zachorował na koronawirusa - już 30 grudnia Przystanek Jezus informował, że ksiądz Godnarski znajduje się w stanie krytycznym. Wiadomość o jego zgonie pojawiła się dziś. Msza pogrzebowa duchownego z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej odbędzie się w piątek 22 stycznia w Nowej Soli w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła o godz. 12. Jego ciało spocznie natomiast na cmentarzu w Otyniu.

4-latek stracił dwa palce. Petarda wybuchła mu w ręce! [ZDJĘCIA]

Grób Zamordowanego sklepikarza z Ząbek

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!