Makabryczny wypadek w gospodarstwie rolnym. Maszyna prawie urwała nogę 70-latkowi!

i

Autor: Zdjęcie ilustracyjne: Marek Maliszewski/Reporter Makabryczny wypadek w gospodarstwie rolnym. Maszyna prawie urwała nogę 70-latkowi!

PRZERAŻAJĄCE

Makabryczny wypadek w gospodarstwie rolnym. Maszyna prawie urwała nogę 70-latkowi!

2023-01-23 21:53

W malutkiej wsi Myślniew w gminie Kobyla Góra doszło do przerażającego wypadku. W jednym z gospodarstw rolnych maszyna rolnicza wciągnęła nogę rolnikowi! Do wypadku doszło w poniedziałek, 23 stycznia, w okolicach godziny 12:15. Mężczyzna trafił do szpitala z otwartym złamaniem kości podudzia. W akcji brały dwa zastępy straży pożarnej.

Myślniew. Maszyna rolnicza prawie urwała nogę 70-latkowi!

Przeraźliwy krzyk sąsiada usłyszeli mieszkańcy malutkiej wsi Myślniew w gminie Kobyla Góra. Około 70-letni mężczyzna obsługiwał ładowacz „cyklop”. W pewnym momencie jego noga znalazła się zbyt blisko wału odbioru mocy. Została wciągnięta i niemalże urwana przez maszynę!

Po dojeździe na miejsce zdarzenia ratownicy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy przytomnemu mężczyźnie do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego – przekazywała w rozmowie z OstrzeszowInfo st. Noemi Biel z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.

Poszkodowany został przetransportowany do szpitala z otwartym złamaniem kości podudzia. W działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ostrzeszowie oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylej Górze.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?