Miał iść do więzeinia za uszkodzenie ciała. Zamiast tego poszedł na mecz GKS Nowiny!

2020-09-15 20:26 ToM
Miał iść do więzeinia za uszkodzenie ciała. Zamiast tego poszedł na mecz GKS Nowiny!
Autor: Gmina Sitkówka-Nowiny Miał iść do więzeinia za uszkodzenie ciała. Zamiast tego poszedł na mecz GKS Nowiny!

32-letni mieszkaniec gminy Sitkówka-Nowiny to najwyraźniej wyjątkowy miłośnik sportu. Mężczyzna poszedł na mecz GKS Nowiny w sobotę, a przeżywanie sportowych emocji okazało się tak ważne dla 32-latka, że nieistotny był fakt, iż mężczyzna jest poszukiwany przez policję do odbycia kary za uszkodzenie ciała. Na jego nieszczęście ten sam mecz obserwował policjant, który doskonale znał rysopis 32-latka. Kibic GKS-u został doprowadzony do aresztu.

32-latek zamiast na piwo z kolegami poszedł za mury aresztu. Wszystko przez to, że zabezpieczeniem dowodził komendant chęcińskiego komisariatu, który doskonale wiedział , że na mieszkańcu gminy Sitkówka-Nowiny ciąży nakaz doprowadzenia.

- Rankiem wpłynął do jednostki sądowy nakaz doprowadzenia 32- latka do zakładu karnego, bowiem nie odbył jeszcze kary 1 roku za pobicie. Poszukiwany widząc funkcjonariusza podjął próbę ucieczki, ale po pieszym pościgu został zatrzymany przez dowódcę zabezpieczenia. Weryfikacja dała spodziewany efekt i po chwili 32- latek już był w drodze do więziennej celi - relacjonuje Karol Macek z kieleckiej policji.

Tylko w ciągu ostatniego weekendu na terenie powiatu kieleckiego zatrzymano 9 osób poszukiwanych.

Adam Bielan - Polityczny Spacer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.