Śmiertelny wpadek w Obicach. Policja szuka świadków!

2021-04-29 13:24 tom
Śmiertelny wpadek w Obicach. Policja szuka świadków!
Autor: Policja Śmiertelny wpadek w Obicach. Policja szuka świadków!

Ważny apel kieleckich policjantów! Mundurowi ze stolicy Świętokrzyskiego szukają świadków wypadku, do którego doszło 27 kwietnia około godziny 11:00 w Obicach. 39-letni kierowca audi nie zapanował nad swoim pojazdem podczas wyprzedzania, w efekcie auto wypadło z trasy, uderzyło w drzewo i dachowało. Kierowca od samego początku był w bardzo ciężkim stanie, nie odzyskawszy przytomności, został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Wszelkie informacje bardzo pomogą policjantom w ustalaniu szczegółów tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci ustalili, że 39-letni kierowca audi, w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał do rowu, uderzył w drzewo, w efekcie czego pojazd dachował. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w ciężkim stanie, lekarze rozpoczęli walkę o jego życie. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń kierowca zmarł.

- Wszystkie osoby, które były bezpośrednim świadkiem opisywanego wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem d/s Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym osobiście w Kielcach ul. Kołłątaja 4, telefonicznie pod numerami 47 802 3720, 47 802 3723 lub numerem alarmowym 112 - podkreśla Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

Łukasz Różański: W oczach Szpilki zobaczyłem zdenerwowanie