Darłowo WALCZY o turystów. Region pokaże się w NAJWIĘKSZYCH miastach w Polsce

2020-05-23 19:16 bs
Darłowo WALCZY o turystów. Region pokaże się w NAJWIĘKSZYCH miastach w Polsce
Autor: TRINHDACTRUONG / pixabay Darłowo WALCZY o turystów. Region pokaże się w NAJWIĘKSZYCH miastach w Polsce

#WybierzSercePolskiegoWybrzeża, pod takim hasłem już za kilka dni, 1 czerwca, ruszy nasza kampania promocyjna, której nadrzędnym celem będzie zachęcenie polskich turystów do bezpiecznego wypoczynku w regionie Sławna i Darłowa, w Sercu Polskiego Wybrzeża. Kampania składa się z czterech części, a każda z nich jest w innej formie.

Największa z nich to kampania outdoorowa (billboardowa). W jej ramach aż 50 billboardów o powierzchni 18m² stanie w największych miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław oraz Lublin. Zaproszenie widoczne będzie na wielu alejach wjazdowych, a także w centrach miast np. nieopodal Wawelu w Krakowie. Szacuje się, wg oficjalnych metryczek każdego z nośników, że zobaczy je około 700 000 osób.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> Znani ludzie urodzeni w Koszalinie. Co o nich wiesz? QUIZ Łatwo nie będzie!

Częścią kampanii jest także przygotowanie sześciu filmów pokazujących region w różny sposób. Filmy będą połączone z blogiem dziennikarskim Wiking i Wilkołak w podróży.

Kolejne filmy poświęcone zostaną szlakom rowerowym (część Velo Baltica – Eurovelo 10 oraz szlaki rowerowe lokalne), a ostatni - najważniejszym elementom przyrodniczym Powiatu Sławieńskiego. Przygotowane materiały zostaną opublikowane na kanałach Polska Press w wybranych województwach: śląskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie .

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> Koszalin. Pijany i naćpany rozjechał policjanta! Pościg ulicami miasta [ZDJĘCIA]

Kampania to także wielonakładowe publikacje w mediach. Ważnym elementem kampanii będzie również internet i media społecznościowe. Dodatkowo kampanii towarzyszyć będzie konkurs dla mieszkańców miast, w których zlokalizowane będą billboardy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Janusz Piechociński: Mam wątpliwości, czy w Polsce są możliwe uczciwe wybory [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.