Koszalin. Nie żyje 5-letni chłopczyk! Dziecko leżało prawie nagie na ulicy

2021-01-20 13:29 Bogdan Stech

Do straszliwej tragedii doszło w Koszalinie. Po kilku dniach rozpaczliwej walki o życie zmarł tam 5-letni chłopczyk. Dziecko kilka dni temu wypadło z okna w centrum miasta. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 13 stycznia (środa) na ulicy Młyńskiej w Koszalinie. - Około godziny 10 przejeżdżał tamtędy patrol Straży Miejskiej. Funkcjonariusze zauważyli w pewnym momencie dziecko leżące na chodniku w samej bieliźnie. Wezwano karetkę pogotowia, a strażnicy przystąpili do udzielania pierwszej pomocy - mówi kom. Monika Kosiec, oficer prasowa komendy policji w Koszalinie.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> Koszalin: Chłopiec wypadł z okna. Trwa walka o jego życie, NOWE FAKTY [ZDJĘCIA, WIDEO]

Z poważnym urazem głowy dziecko trafiło do szpitala. Jak się okazało chłopiec wypadł z okna mieszkania na trzecim piętrze. Jak podaje serwis gk24.pl, mimo wysiłku lekarzy i zespołu specjalistów, życia dziecka nie udało się uratować. 

Dziecko było pod opieką matki, która była trzeźwa. Ojciec przebywał w pracy , a w mieszkaniu byli jeszcze dwaj bracia chłopca w wieku 7 i 9 lat. - Doszło najprawdopodobniej nieszczęśliwego wypadku. Ostateczna wersja wydarzeń zostanie dopiero ustalona - dodaje kom. Monika Kosiec.

Dziecko wypadło z okna trzeciego piętra kamienicy