Dramat 23-letniego Kamila. "Moje ucho po prostu gnije, może odpaść" [ZDJĘCIA]

2020-09-24 14:46

Przeszedł osiem nieudanych operacji, a życie niejednokrotnie mocno go doświadczyło. Mowa o 23-letnim Kamilu Stawiarzu z Krakowa, który urodził się z nieukształtowaną małżowiną uszną i bez wykształconego przewodu słuchowego w prawym uchu. Teraz ma szansę na nowatorskie leczenie, ale potrzebuje pieniędzy na kosztowną operację.

Kamil Stawiarz jest wcześniakiem i wielokrotnie walczył o życie. Samodzielnie zaczął oddychać dopiero jako dwulatek. Chłopiec urodził się z prawą nieukształtowaną małżowiną uszną i brakiem przewodu słuchowego.

- Moi rodzice szukali ratunku dla mojego ucha. Jeździli od lekarza do lekarza, ale pierwszą operację rekonstrukcji przeszedłem dopiero w wieku 15 lat. Nie powiodła się. Łącznie przeszedłem osiem operacji i wiele cierpienia, nie tylko fizycznego - przyznaje 23-latek z Krakowa.

Kamil nigdy nie pogodził się ze swoją głuchotą i postanowił walczyć o odzyskanie słuchu. Znalazł on znakomitego chirurga - Adama Maciejewskiego z Katowic, który dał mu nadzieję na lepsze jutro. Operacja rekonstrukcyjna nie jest jednak refundowana, dlatego konieczne jest zebranie ogromnych pieniędzy.

- Moje ucho po prostu gnije, może odpaść... Wygląda to dramatycznie... Bardzo proszę o pomoc. Muszę wierzyć do końca, że się uda - przekonuje Kamil Stawiarz.

Pomóc można wpłacając datek w portalu Siepomaga. Wystarczy kliknąć w ten link. Dajmy Kamilowi szansę, by trafił w ręce wybitnego specjalisty. Na pomoc ruszyli już znani sportowcy - Mariusz Wach i Rafał Jackiewicz, którzy przekazali przedmioty na licytacje charytatywną. 

Profesor Włodzimierz Gut: Mamy trzecią falę koronawirusa [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany