Groza w Krakowie! Trzy osoby ranne po gwałtownym hamowaniu autobusu

i

Autor: Lukas 3z/domena publiczna/wikipedia Kierowca autobusu linii nr 164 gwałtownie zahamował ze względu na zachowanie kierowcy osobówki, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle / zdjęcie ilustracyjne.

Seniorka trafiła do szpitala

Groza w Krakowie! Trzy osoby ranne po gwałtownym hamowaniu autobusu

2023-02-09 14:40

Troje pasażerów autobusu linii nr 164 zostało rannych po gwałtownym hamowaniu pojazdu, spowodowanym wymuszeniem pierwszeństwa przez innego kierowcę. Do zdarzenia doszło w Krakowie, gdy prowadzący osobówkę szofer wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, wprost pod nadjeżdżający autobus. Najmocniej ucierpiała około 70-letnia kobieta, która trafiła do szpitala.

Kraków. Trzy osoby ranne po gwałtownym hamowaniu autobusu. Kierowca uniknął zderzenia z osobówką

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie poinformowało o bardzo nieprzyjemnym incydencie, do którego doszło w czwartek, 9 lutego na skrzyżowaniu ul. Walerego Sławka i Malborskiej. Kierowca autobusu linii nr 164, unikając zderzenia z innym pojazdem, gwałtownie zahamował. Manewr niestety był brzemienny w skutki dla pasażerów. Trzy osoby zostały ranne. Najmocniej ucierpiała około 70-letnia kobieta, która doznała na tyle groźnego urazu, że wymagała transportu do szpitala. Dwójka pozostałych poszkodowanych odniosła mniej poważne obrażenia. Mogli oni wrócić do domu po konsultacji z ratownikami medycznymi.

Z relacji MPK wynika, że gwałtowne hamowanie autobusu zostało wymuszone przez kierowcę osobówki, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. 

Sonda
Jak często podróżujesz komunikacją miejską?
Rozmrożony posiłek zabił 4-letniego Oliwierka? Jego mama i rodzeństwo są w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany