Kraków. Jeden z księży z Azorów obściskiwał nastolatkę? Miał ich nagrać detektyw

i

Autor: Kisistvan77/cc0/Pixabay.com Jeden z księży z Azorów w Krakowie obściskiwał nastolatkę? Tak twierdzi Szalony Reporter, znany influencer

Kraków. Jeden z księży z Azorów obściskiwał nastolatkę? Miał ich nagrać detektyw

2022-07-06 22:23

Nowe rewelacje ws. księży z Azorów w Krakowie ujawnia Szalony Reporter, popularny influencer. Duchowni z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP zostali nagrani, gdy w godzinach nocnych ich plebanię opuszczały młode kobiety, a jeden z nich podawał się za proboszcza, będąc naprawdę wikariuszem. Jeden z księży powiedział: "Matka cię zrobiła na imprezie".

Kraków. Jeden z księży z Azorów obściskiwał nastolatkę? Miał ich nagrać detektyw

Jeden z księży z Azorów w Krakowie obściskiwał nastolatkę? Tak twierdzi Szalony Reporter, znany influencer, któremu popularność przyniosła głównie aktywność na Tik Toku. Do pierwszego skandalu z udziałem duchownych doszło kilka dni temu, gdy do internetu trafiło nagranie dokumentujące, jak teren parafii Niepokalanego Poczęcia NMP opuszczają w godzinach nocnych trzy młode dziewczyny. W czasie zdarzenia jeden z księży podaje się za proboszcza, co później okazuje się nieprawdą, a w kierunku autora filmu padają m.in. słowa: "Jak na głowie, tak i w głowie, nie" i "Matka cię zrobiła na imprezie". Parafia w Krakowie odniosła się już do nagrania w oświadczeniu, natomiast jak informuje Szalony Reporter, jeden z głównych bohaterów filmu - wikariusz podający się za proboszcza - miał być widziany, gdy obściskiwał się z nastolatką. Influecer powiedział o wszystkim na kanale youtubowym Szalony Tancula, w odcinku zatytułowanym "Konferencja Prime 2, libacja księży z dziewczynami w Krakowie, typowania walk, Tańcula w KSW?".

Czytaj też: Skandal w Krakowie. Księża z młodymi kobietami bawili się na plebanii! [WIDEO]

Zdaniem Szalonego Reportera kolejna kontrowersyjna sytuacja z udziałem księdza z Krakowa miała zostać zarejestrowana niecały rok temu przez jednego z tamtejszych prywatnych detektywów. Mężczyzna miał otrzymać zlecenie na przyłapanie duchownego na gorącym uczynku i wysłał influencerowi jeden z filmików, gdzie ksiądz i nastolatka "obściskują się, przytulają przed płotem parafii, ale nie tak jak parafianin z parafianką". - Ta dziewczyna nie ma już na pewno 18 lat, wątpię, żeby miała 15 - mówi Szalony Reporter w czasie najnowszego nagrania na kanale Szalony Tancula. Mężczyzna dodaje, że namawia kobietę, która zleciła nagranie księdza, wiedząc o jego "ciągotach", by wyraziła zgodę na publikację filmu.

W środę, 6 lipca, w godzinach wieczornych, Szalony Reporter opublikował na swoim profilu twitterowym ostatecznie jeszcze inny film, gdzie jego zdaniem widać tego samego księdza, i to znowu w obecności młodej dziewczyny.

Sonda
Czy polski Kościół walczy z pedofilią?
Ksiądz zmienił cennik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE