Kraków: Policja szuka zaginionego Pawła Siudaka i prosi o pomoc [ZDJĘCIA, RYSOPIS]

2019-03-05 11:28

Krakowska policja poszukuje zaginionego Pawła Siudaka z Krakowa. Zaginiony 27-latek ostatni raz widziany był 3 marca 2019 r. przed klubem przy ul. Gazowej ok. godz. 3:00 skąd miał się udać w kierunku miejsca zamieszkania tj. os. Podwawelskiego. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zobacz koniecznie: Kraków: Dramatyczne zderzenie autobusu z tramwajem przy DH Wanda [ZDJĘCIA]

Mężczyzna był ubrany w kurtkę zimową granatową marki 4F z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie, czarne buty Adidas, koszulę w kratkę czerwono – czarną, białą koszulkę z nadrukiem motywu z filmu Avengers i szarą czapkę.

Zaginiony posiadał przy sobie zegarek Casio, czarny plecak oraz dwa telefony komórkowe marki Huawei i Sony Xperia.

27-letni Paweł Siudak po raz ostatni był widziany w okolicach ulicy Gazowej w Krakowie:

Rysopis zaginionego Pawła Siudaka:

  • Wzrost: 165 cm
  • Włosy: krótkie ciemny blond
  • Oczy: niebieskie
  • Sylwetka szczupła

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji V w Krakowie pod tel. 12 61 52 916  lub 112, 997. 

Policja, a także rodzina zaginionego dziękują za okazaną pomoc!

To nie jedyne zaginięcie w ostatnim czasie. Małopolska policja poszukuje również 45-letniej mieszkanki Krakowa, Agaty Zając. Zaginiona w dniu 25.02.2019 r. między godz. 16.00 a 17.00 wyszła z miejsca zamieszkania i miała się udać do Jerzmanowic. Kobieta do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Czytaj szczegóły, zobacz zdjęcie >>> Kraków: Zaginęła 45-letnia Agata Zając. Policja apeluje o pomoc! [ZDJĘCIE, RYSOPIS]

Małopolscy funkcjonariusze szukają tez 16-letniej Julii Kaczmarczyk. Nastolatka wyszła z miejsca zamieszkania w stolicy Małopolski w Walentynki, 14 lutego i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Funkcjonariusze apelują o pomoc, bowiem z nieletnią nie ma kontaktu ponad dwa tygodnie!

Czytaj szczegóły, zobacz zdjęcie >>> Kraków: Zaginęła 16-letnia Julia Kaczmarczyk. Policja prosi o pomoc!

Z kolei w ubiegły czwartek z rzeki Uszwicy wyłowiono ciało poszukiwanej od kilku tygodni Grażyny Kuliszewskiej. Czytaj więcej o sprawie tajemniczego zaginięcia

ZOBACZ KONIECZNIE:

>>> Ich bajeczne majątki robią wrażenie! Oto najbogatsi ludzie w Polsce

>>> W tych zawodach szukają pracowników. Tu bez problemu znajdziesz pracę! [GALERIA]​

>>> Małopolska: Na tę drogę czekają wszyscy. Zakopianka robi wielkie wrażenie [ZDJĘCIA LOTNICZE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE