Kraków. Przerwy w dostawie wody i awarie. Sprawdź listę ulic!

2018-08-23 10:20
Uwaga! Będą przerwy w dostawie wody
Autor: Pixabay/kaboompics Uwaga! Będą przerwy w dostawie wody

Z powodu prac na sieci wodociągowej, mieszkańcy Krakowa będą musieli się liczyć z przerwami w dostawach wody. W niektórych miejscach pojawiła się również awaria. Sprawdźcie szczegóły! 

Jak informuje krakowskie MPWiK, na wyłączenia wody powinni być przygotowani mieszkańcy następujących części miasta:

Awaria:

Miodowa, Bożego Ciała

Wodociągi Miasta Krakowa informują odbiorców, że w dniu 23.08.2018, w związku z awarią na sieci wodociągowej, wystąpiła czasowa przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem została objęta ulica Bożego Ciała, oraz częściowo ulica Miodowa. Przewidywany termin przywrócenia dostawy wody godzina 13:00.

Czytaj też: "Będzie Pan miał przesrane". Warszawianka próbowała wymusić interwencję ratowników TOPR

Przerwy w dostawie wody:

Pszczelna, Ruczaj, Kobierzyńska

Wodociągi Miasta Krakowa informują odbiorców, że w dniu 23.08.2018 w godzinach od 08:00 do 14:00 w związku z pracami na sieci wodociągowej, wystąpi czasowa przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem zostanie objętych 8 budynków przy ulicach Pszczelna, Ruczaj, Kobierzyńska.

Piltza

Wodociągi Miasta Krakowa informują odbiorców, że w dniu 23.08.2018 w godzinach od 09:00 do 14:00 w związku z pracami na sieci wodociągowej, wystąpi czasowa przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem zostaną objęte budynki na odcinku ulicy Piltza od ulicy babińskiego do numeru 34.

Dąbska

Wodociągi Miasta Krakowa informują odbiorców, że w dniu 23.08.2018 w godzinach od 09:00 do 14:00 w związku z pracami na sieci wodociągowej, wystąpi czasowa przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem zostaną objęte budynki przy ulicy Dąbska.

Czytaj też: Pielęgniarka z Krakowa uratowała mężczyznę, który tonął w Bałtyku

Merkuriusza Polskiego, Jeździecka, Stawisko

Wodociągi Miasta Krakowa informują odbiorców, że w dniu 23.08.2018 w godzinach od 10:00 do 17:00 w związku z pracami na sieci wodociągowej, wystąpi czasowa przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem zostaną objęte budynki przy ulicy Merkuriusza Polskiego, Jeździecka, Stawisko.

Starowiślna, Przemyska, Halicka

Wodociągi Miasta Krakowa informują odbiorców, że w dniu 23.08.2018r. w godzinach od 11:00 do 16:00, z powodu planowanych prac na sieci wodociągowej nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem zostanie objętych 8 budynków przy ulicach Starowiślnej, Przemyskiej i Halickiej.

Zygmunta Augusta, Lubicz, Kurkowa

Wodociągi Miasta Krakowa informują odbiorców, że w dniu 23.08.2018r. w godzinach od 20:00 do 02:00, z powodu planowanych prac na sieci wodociągowej nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem zostanie objętych 7 budynków przy ulicach Zygmunta Augusta, Lubicz i Kurkowej.

Czytaj też:

>>>Balice: Policja szuka osoby, która oślepiła laserem pilota. Mogło dojść do tragedii

>>> Kraków. Szukał jej cały internet. Złodziejka zdecydowała się oddać puszkę z datkami [WIDEO]

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE