Kraków. Rozjuszony dzik ruszył w kierunku kobiety z psem! Miała tylko jedno wyjście [WIDEO]

2021-04-08 18:08 Rafał Strzelec
Kraków. Rozjuszony dzik ruszył w kierunku kobiety z psem! Miała tylko jedno wyjście [WIDEO]
Autor: Youtube.com/screen Kraków. Rozjuszony dzik ruszył w kierunku kobiety z psem! Miała tylko jedno wyjście [WIDEO]

Szokujące sceny w Krakowie. Jedna z mieszkanek miasta musiała wraz z pupilem uciekać przed wściekłym dzikiem. Do zdarzenia doszło między ulicami Zdunów, Obozową i Podhalańską na terenie dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki. Całe zajście nagrał jeden z internautów i wrzucił na serwis Youtube.com. Na szczęście skończyło się na strachu.

Kraków: Dzik zaatakował kobietę z psem

To, że dziki mają w Krakowie przechlapane, wiemy już od jakiegoś czasu. Kilka dni temu pisaliśmy o tym na naszych łamach. Sytuacja powoli zaczyna się jednak wymykać spod kontroli, czego dowodem jest poniższe nagranie, jakie zarejestrowano na terenie miasta. Spacerująca z psem kobieta została pogoniona przez rozjuszonego dzika. Krakowianka zaczęła uciekać przed zwierzęciem. Na szczęście po krótkim pościgu udało się jej uciec. Jak poinformował na jednej z grup na Facebooku do zdarzenia doszło między ulicami Zdunów, Obozową i Podhalańską w Krakowie.

- Budujemy się na terenach, które były siedliskami naturalnymi innych istot żywych... musimy nauczyć się współżyć z naturą - napisał w komentarzu jeden z internautów. Kolejny stwierdził, że od spaceru z psami są chodniki, a kobieta weszła nie tam, gdzie trzeba. Czy zgadzacie się z tą opinią?

Czytaj również: ATAK DZIKA w Zabrzu! Zwierzę pogryzło przechodnia! RZUCIŁO się na policjantów. Dramatyczna walka [WIDEO]

Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE