Łzy same napływają do oczu! Mały Maks wyzdrowiał, a jego rodzice zrobili coś niesamowitego

i

Autor: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie/FB Rodzice Maksia zaprosili do szpitala Krakowski Teatr Bajki, który wystąpił dla innych małych pacjentów.

Wzruszająca historia

Łzy same napływają do oczu! Mały Maks wyzdrowiał, a jego rodzice zrobili coś niesamowitego

2023-09-05 10:44

Wzruszający gest bliskich chłopca, który pod opieką lekarzy Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie wygrał walkę z nowotworem! Rodzice Maksia zaprosili do placówki Krakowski Teatr Bajki, dzięki czemu inni mali pacjenci mogli wziąć udział w radosnym przedstawieniu. Dodatkowo na konto szpitala trafiło ponad 20 tysięcy złotych, pochodzące z akcji charytatywnej prowadzonej na rzecz Maksia.

Wzruszający gest rodziców Maksia. Mali pacjenci szpitala w Krakowie dostali niesamowity prezent

Rodzice jednego z małych pacjentów onkologicznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie w niesamowity sposób odwdzięczyli się za opiekę nad synkiem. Na szczęście Maks pokonał straszną chorobę, ale w placówce zostały inne dzieci, w dalszym ciągu marzące o powrocie do zdrowia. Specjalnie dla nich, na zaproszenie rodziców Maksia w szpitalu pojawił się zespół Krakowskiego Teatru Bajki. Radosne przedstawienie sprawiło, że na małych buziach pojawiły się uśmiechy od ucha do ucha, ale dzieciaki zapomniały o problemach zdrowotnych. Na tym jednak nie koniec! Dodatkowo na konto Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego trafiło 21 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą z akcji charytatywnej prowadzonej na rzecz Maksia. 

Piękna historia. Rodzice małego Maksymiliana, który wygrał walkę z nowotworem, w ramach podziękowań zaprosili Krakowski Teatr Bajki, który wystąpił z radosnym przedstawieniem dla naszych onkologicznych pacjentów. Przekazali także na rzecz Szpitala 21 tyś zł ze sprzedaży lemoniady zorganizowanej przez rodzinę i przyjaciół Maksa. Świetna inicjatywa. Jesteśmy pod wrażeniem. Aktorzy Teatru przyszli z niezwykłą energią, przynieśli ukojenie i chwilę zapomnienia w trudach choroby. Mali pacjenci byli zachwyceni! - zrelacjonował w mediach społecznościowych Uniwersytecki Szpital Dziecięcy.

Niezwykłe marzenie Antka z Sędziszowa Małopolskiego
Sonda
Czy często wpłacasz pieniądze, by wspierać chore dzieci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany