Matura 2022: Historia sztuki na poziomie rozszerzonym. Arkusze CKE z historii sztuki

2022-05-19 19:13
Matura 2022: Historia sztuki na poziomie rozszerzonym. Arkusze CKE z historii sztuki
Autor: Skitterphoto / CC0 / pixabay.com Matura 2022: Historia sztuki na poziomie rozszerzonym. Arkusze CKE z historii sztuki

Matura 2022 z historii sztuki na poziomie rozszerzonym odbyła się 19 maja 2022. Egzamin rozpoczął się o godz. 14:00. Egzamin z historii sztuki na poziomie rozszerzonym to jeden z ostatnich egzaminów tegorocznej matury. Nie jest obowiązkowy. Jakie były zadania na maturze 2022 z historii sztuki rozszerzonej? W tym artykule znajdziecie arkusze CKE z pytaniami i zadaniami z historii sztuki.

Matura 2022 powoli zbliża się do szczęśliwego finału. Jednym z ostatnich egzaminów jest historia sztuki na poziomie rozszerzonym. Jest to egzamin dodatkowy, nieobowiązkowy. Decyzję o jego zdawaniu podejmują sami uczniowie. W tym roku do matury pisemnej z historii sztuki na poziomie rozszerzonym przystąpiło około 4,1 tys. tegorocznych absolwentów szkół średnich. To około półtora procenta ogółu maturzystów.

Czytaj też: Ciechanów. Nie mogła się powstrzymać i zrobiła zdjęcie. Matura 2022 z rozszerzonego WOS-u unieważniona!

Matura 2022 z historii sztuki na poziomie rozszerzonym. W czwartek, 19 maja o godz. 14:00 uczniowie otrzymali arkusze CKE z pytaniami i zadaniami dotyczącymi historii sztuki. Co było w arkuszach CKE? Z jakimi pytaniami musieli zmierzyć się maturzyści? Zobaczcie w poniższej galerii, w której znajdziecie kompletny arkusz CKE z pytaniami i zadaniami z historii sztuki na poziomie rozszerzonym.

Sonda
Czy jesteś miłośnikiem sztuki?
Juwenalia 2022 w Szczecinie rozpoczęte. Studenci przebiegli nocą ulicami miasta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE