Matura 2022: Informatyka na poziomie rozszerzonym. Pytania, zadania, arkusze CKE z informatyki

2022-05-20 14:09
Matura 2022
Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS/ZDJĘCIE POGLĄDOWE

Matura 2022 z informatyki na poziomie rozszerzonym. Arkusze CKE. Matura z informatyki rozpoczęła się w piątek, 20 maja 2022 r. o godz. 9:00. Egzamin z informatyki rozszerzonej to jeden z ostatnich egzaminów tegorocznej matury. Egzamin dojrzałości zakończy się w poniedziałek, 23 maja. Matura z informatyki nie jest obowiązkowa. Decyzję o przystąpieniu do egzaminu podejmują sami uczniowie. Jakie były zadania na maturze 2022 z informatyki na poziomie rozszerzonym? W tym artykule znajdziecie arkusze CKE z pytaniami i zadaniami z informatyki.

Matura 2022 - Arkusze CKE z informatyki na poziomie rozszerzonym

Matura 2022 z informatyki na poziomie rozszerzonym. W piątek, 20 maja o godz. 9:00 uczniowie otrzymali arkusze CKE z pytaniami i zadaniami dotyczącymi informatyki. Co było w arkuszach CKE? Z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się tegoroczni maturzyści? O tym poinformujemy Was, gdy tylko Centralna Komisja Egzaminacyjna przekaże nam tegoroczne arkusze CKE. Znajdziecie je w poniższej galerii.

Matura 2022: Arkusze CKE z informatyki. Kliknij w galerię i zobacz arkusze CKE. 

Matura 2022: Informatyka

Matura 2022 zmierza do szczęśliwego finału. Jednym z ostatnich egzaminów jest informatyka na poziomie rozszerzonym. To egzamin dodatkowy, nieobowiązkowy. Decyzję o jego zdawaniu podejmują sami uczniowie. Jak informuje CKE, w tym roku do matury z informatyki na poziomie rozszerzonym przystąpiło 9800 tegorocznych absolwentów szkół średnich.

Czytaj też: Kiedy wyniki matur 2022? Gdzie i jak sprawdzić wyniki matury?

Juwenalia 2022 w Szczecinie rozpoczęte. Studenci przebiegli nocą ulicami miasta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE