Matura 2022. Przecieki z geografii. Trwają nerwowe poszukiwania przecieków. "Błagam"

2022-05-18 7:35
Matury 2
Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS Matura 2022. Przecieki z geografii. Trwają nerwowe poszukiwania przecieków. "Błagam"

Matura 2022. Przecieki z geografii. Maturzyści desperacko szukają w internecie przecieków z matury z geografii. Co chwilę pojawiają się pytania czy ktoś ma przecieki z geografii. Czy pojawiły się jakieś informacje? Czy wiadomo, co będzie na maturze z geografii? Sprawdziliśmy!

Matura 2022. Przecieki z geografii. Co będzie na maturze z geografii?

Matura 2022 z geografii zaplanowana jest na środę (18 maja) na godz. 9:00. Maturzyści już od wtorkowego popołudnia nerwowo poszukują przecieków z matury z geografii na poziomie rozszerzonym. - Czy ktoś ma przecieki? Błagam - piszą maturzyści. Takich komentarzy jest całe mnóstwo.

Podkreślamy, że przeciekom nie należy ufać. Wiele razy okazywało się, że maturzyści padali ofiarą oszustw na arkusze CKE. Wszystko, co pojawi się na temat arkuszy maturalnych z matury 2022 z geografii, to tylko domysły. Można się za to skupić na pewniakach maturalnych. Jednocześnie sprawdzajcie naszą relację na żywo z matury z geografii rozszerzonej. Tam znajdują się nie tylko informacje o potencjalnych przeciekach, ale także komentarze uczniów. O godzinie 14:00 opublikujemy także arkusze oraz sugerowane odpowiedzi.

Sonda
Czy wierzysz przeciekom maturalnym?
Co sądzą maturzyści z Nowego Sącza o egzaminie dojrzałości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE