Matura poprawkowa 2021

i

Autor: John Schnobrich / Unsplash Matura poprawkowa 2021 - gdzie i jak sprawdzić wyniki?

Matura poprawkowa 2021: wyniki CKE. Kiedy i jak sprawdzić wynik z poprawki matury?

2021-09-09 17:33

Matura poprawkowa 2021 za nami. Kiedy i jak maturzyści będą mogli sprawdzić swoje wyniki z poprawki, żeby przekonać się, czy zdali maturę? Na szczęście na wyniki matury poprawkowej 2021 od CKE nie trzeba będzie długo czekać. Swoje rezultaty zdający będą mogli sprawdzić online na stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych przy wykorzystaniu specjalnych loginów i haseł.

Matura poprawkowa: gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

Już 10 września 2021 CKE opublikuje wyniki matury poprawkowej 2021. Maturzyści nie będą więc musieli długo czekać na informację o tym, czy zdali maturę, czy nie. Tego samego dnia nastąpi również przekazanie przez CKE do szkół świadectw, aneksów i informacji o wynikach. Również 10 września 2021 r. jest dniem wydania zdającym świadectw, aneksów i informacji o wynikach. Gdzie i jak sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2021? Procedura sprawdzania wyników matury poprawkowej jest taka sama, jak przy maturze 2021. Zdający muszą się zalogować na swoje indywidualne konta na stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych. Dane do logowania: login i hasło są takie same jak do sprawdzenia wyników matury 2021 i uczniowie otrzymali je w swoich szkołach macierzystych. Wyniki matury poprawkowej 2021 pojawią się na kontach zdających już 10 września.

Przeczytaj także: Nie zdałem matury poprawkowej. Co dalej? CKE dopuszcza tylko jedną możliwość

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE