Skandaliczne zachowanie kurierów InPost. Bawili się rzucając paczkami klientów [WIDEO]

2019-03-22 17:33
Skandaliczne zachowanie kurierów InPost
Autor: Makot Makot / YouTube Skandaliczne zachowanie kurierów InPost

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące skandaliczne zachowanie kierowców firmy kurierskiej InPost. Na ponad pięciominutowym filmie widać jak kurierzy rzucają paczkami klientów, dobrze się przy tym bawiąc. 

Nagranie zostało zamieszczone w serwisie YouTube w czwartek, 21 marca. Film został nagrany na Jarmarku Pogórzańskim w małopolskich Gorlicach. - "Miłego dnia via InPost" ... a później reklamacje paczek nie są uznawane, bo mają takie zapiski w regulaminie, że dla przykładu jak z video kurier będzie i tak niewinny nawet jak skoczy na paczkę albo pobije rekord w pchnięciu przesyłką z telefonem - komentuje Internauta B3 Tour.

Inny dodaje, że to "jedno z łagodniejszych podejść do paczek pracowników tej firmy. Nagrałbyś sortownie to byłbyś wdzięczny za takie traktowanie paczek". 

Postanowiliśmy skontaktować się w tej sprawie z biurem prasowym firmy InPost. Niestety do momentu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy jakiegokolwiek wyjaśnienia.

Zobacz koniecznie:

>>> Życie na dwóch metrach kwadratowych? Najmniejszy apartament świata jest w... Krakowie! [ZDJĘCIA]

>>> Zmarł w kolejce do lekarza! Czekał 9 godzin, krwawił na oczach bliskich​

>>> Popularna sieć odzieżowa zbankrutowała. Zamkną wszystkie sklepy w Polsce!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE