Nauka jazdy

i

Autor: Shutterstock Nauka jazdy

Protest w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego

Strajk egzaminatorów w Krakowie! Egzaminy praktyczne zostały odwołane

2022-08-08 8:52

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie poinformował, że w poniedziałek, 8 sierpnia nie odbędą się egzaminy praktyczne na prawo jazdy. Z kolei we wtorek i w środę (9 i 10 sierpnia) zostaną przeprowadzone egzaminy praktyczne, ale wyłącznie na kategorię C+E. Egzaminy teoretyczne odbędą się zgodnie z planem.

Strajk w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krakowie. Odwołane egzaminy praktyczne

Fatalna wiadomość dla osób, które w najbliższym czasie miały zdawać egzamin praktyczny na prawo jazdy. Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie poinformował, że w poniedziałek (8 sierpnia) nie odbędzie się żaden z zaplanowanych egzaminów praktycznych. Z kolei we wtorek i w środę (9 i 10 sierpnia) odbędą się wyłącznie egzaminy praktyczne na kategorię C+E. Egzaminy teoretyczne zostaną natomiast przeprowadzone zgodnie z planem. Osoby, których egzaminy zostały odwołane są proszone o kontakt z lokalnym Biurem Obsługi Klienta w celu wyznaczenia nowego, dogodnego terminu egzaminu.

PRZECZYTAJ: Makabryczny wypadek pod Chrzanowem. Osobówka zderzyła się z tirem. Młoda kobieta zginęła z tego powodu?

Zmiany harmonogramu egzaminów na prawo jazdy wynikają ze strajku egzaminatorów, którzy domagają się podwyżek oraz zmian w organizacji i zasadach egzaminowania.

Sonda
Za którym razem zdaliście egzamin na prawo jazdy? Tylko szczerze!
Wypadek autokaru z polskimi pielgrzymami w Chorwacji

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki