Pożar

i

Autor: ernie/cc0/pixabay Zdjęcie ilustracyjne.

Makabryczne znalezisko

Tragiczny pożar pod Olkuszem. Przyjechali gasić płomienie, a znaleźli zwłoki mężczyzny

2022-12-13 12:36

W miejscowości Milonki pod Olkuszem doszło do tragicznego pożaru. Po przyjeździe straży pożarnej budynek był już w całości objęty płomieniami. Niestety po ugaszeniu ognia, wewnątrz domu odnaleziono zwłoki mężczyzny, który był właścicielem budynku. Okoliczności wybuchu pożaru ustala prokuratura. Śledczy sprawdzają, czy do zdarzenia przyczyniły się inne osoby.

Tragiczny pożar pod Olkuszem. Znaleźli spalone zwłoki mężczyzny

Dramat pod Olkuszem wydarzył się wieczorem w niedzielę, 11 grudnia. Straż pożarna otrzymała informację o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Milonki. Gdy mundurowi dotarli na miejsce okazało się, że dom jest już w całości objęty płomieniami. Świadkowie zdarzenia poinformowali, że wewnątrz budynku może się znajdować jego właściciel. Niestety te wiadomości potwierdziły się. W jednym z pomieszczeń odnaleziono zwłoki mężczyzny. Denat nie miał szans na przeżycie, jego ciało było już mocno spalone. Działania na miejscu pożaru trwały do wczesnych godzin porannych. Brało w nich udział siedem zastępów straży pożarnej, zarówno państwowej, jak i druhów z okolicznych OSP.

Prokuratura wyjaśnia okoliczności pożaru

Jak przekazała nam kom. Katarzyna Matras z KPP Olkusz, śledztwo w sprawie tragicznego pożaru w Milonkach prowadzi prokuratura. Na obecną chwilę przyczyna wybuchu płomieni nie została jeszcze ostatecznie ustalona. Śledczy badają, czy do pożaru mogły się przyczynić osoby trzecie, czy też powstał on w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Kraków. Sprawcy brutalnego rozboju w rękach policji. Rozpoznał ich czytelnik mediów
Nasi Partnerzy polecają