Poznaniak może skakać z radości. Zamienił drobne na walizkę pieniędzy!

i

Autor: _Alicja_/cc0/pixabay Poznaniak może skakać z radości. Zamienił "drobne" na walizkę pieniędzy!

W Myślenicach padła "szóstka" w Lotto. Na konto szczęściarza trafiły grube miliony

2022-02-04 13:09

W Myślenicach padła "szóstka" w Lotto! Losowanie odbyło się w czwartek (3 lutego) i tylko jeden z graczy poprawnie wytypował sześć liczb, które wskazała maszyna losująca. Główna wygrana wyniosła ponad 8,5 miliona złotych, ale 10 proc. tej sumy szczęściarz będzie musiał oddać w formie podatku. W styczniu tego roku "szóstka" została trafiona w Bochni.

W Myślenicach padła "szóstka" w Lotto. Miliony trafiły na konto szczęściarza

Podczas wczorajszego (3 lutego) losowania została rozbita kumulacja Lotto. Jeden z graczy poprawnie wytypował sześć liczb i zgarnął główną wygraną. Szczęśliwcem okazała się osoba, która wysłała kupon przy ulicy Słowackiego 53 w Myślenicach. W tym przypadku wygrana wyniosła aż 8 546 031 złotych. Z tej kwoty 10 proc. gracz będzie musiał oddać skarbówce w formie podatku, co oznacza, że na jego koncie pozostanie około 7,7 mln złotych. Liczby, które padły podczas wczorajszego losowanie i pozwoliły zyskać Małopolsce nowego multimilionera to: 7, 12, 20, 25, 38 i 48. Za poprawne wytypowanie pięciu liczb można było wczoraj wygrać około 4,8 tys. złotych (zanotowano 60 takich wygranych), za "czwórkę" Totalizator Sportowy płacił 163 złote (2966 wygranych), a za trójkę 24 złote (prawie 52 tys. wygranych). 

PRZECZYTAJ: Turystka znalazła w górach nagie zwłoki. Wiadomo, kim był odnaleziony mężczyzna

Wygląda na to, że ten rok jest bardzo szczęśliwy dla miłośników gier liczbowych z Małopolski. W styczniu w Bochni padła "szóstka", która była warta ponad 5,2 mln złotych. Do tej pory rekordowa wygrana za "szóstkę" w Lotto wynosi ponad 36 milionów złotych. Padła ona w 2017 roku... w Małopolsce, a dokładnie w podtarnowskim Skrzyszowie. 

ZOBACZ: Nowy pomysł Barbary Nowak. Małopolska kurator zostaje youtuberką!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Plantacja konopi w Alwerni zlikwidowana. Kilkaset krzewów w rękach policji