Wolbrom. Ze stawu wyłowiono zwłoki młodego mężczyzny

2019-04-23 11:53
Wolbrom. Ze stawu wyłowiono zwłoki młodego mężczyzny
Autor: Małopolska Policja Wolbrom. Ze stawu wyłowiono zwłoki młodego mężczyzny

Tragiczne doniesienia z Wolbromia w powiecie olkuskim w Małopolsce. Ze stawu na terenie miasta zostały wyłowione zwłoki młodego mężczyzny. Do zdarzenia doszło przed południem w Wielką Sobotę. 

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie około godziny 11 w sobotę, 20 kwietnia. Na miejsce skierowano służby ratunkowe, m.in. strażaków, którzy wyłowili ciało młodego mężczyzny. Jak ustalił reporter portalu Olkusz Nasze Miasto - to zwłoki 39-letniego mężczyzny, którego tożsamość została potwierdzona przez członków rodziny. 

Według informacji portalu ciało w wodzie znajdowało się co najmniej kilkanaście godzin. Na miejscu oprócz strażaków był obecny prokurator, który zlecił sekcję zwłok denata. Potwierdzi ona przyczynę jego śmierci.

Zaginiony 17-latek odnaleziony w Wiśle

To nie jedyne tragiczne wydarzenie do jakiego doszło w Małopolsce dzień przed Wielkanocą. Około godziny 11 przypadkowi przechodnie zauważyli ciało unoszące się na Wiśle w miejscowości Bobrek w powiecie oświęcimskim. 

Na miejsce skierowano strażaków, którzy wyłowili ciało. Jak się okazało - był to 17-latek z powiatu oświęcimskiego, poszukiwany od początku miesiąca. 

Zobacz koniecznie:

>>> Bobrek. W Wiśle odnaleziono ciało zaginionego 17-latka

>>> Śmiertelny wypadek w Krakowie. Na przejściu dla pieszych zginął rowerzysta [ZDJĘCIA]

>>> Ratownikowi już "nie podskoczysz". Medycy przeszli szkolenie z samoobrony [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE