Zboczeniec zatrzymany w centrum Krakowa. To ohydne, co Artur B. chciał robić z 12-latką! Dziecko pisało, że się boi

i

Autor: Fundacja Dzieciak w sieci / FB W akcję ujęcia Artura B. zaangażowani byli łowcy pedofili z dwóch grup: Fundacja Dzieciak w sieci oraz Stowarzyszenie STOP PEDOFILIII - STPD

Pedofilia

Zboczeniec zatrzymany w centrum Krakowa. To ohydne, co Artur B. chciał robić z 12-latką! "Dziecko pisało, że się boi"

2023-06-13 14:18

W centrum Krakowa został zatrzymany 56-letni Artur B., który przez Internet korespondował z osobą podającą się za 12 -letnią dziewczynkę, a w rzeczywistości będącą "wabikiem" łowców pedofili. Treść wpisów dorosłego mężczyzny i propozycje składane przez niego "dziecku" są obrzydliwe. Co więcej, 56-latek nie zaprzestał nagabywania o charakterze seksualnym nawet gdy "małoletnia" pisała, że się boi.

Zboczeniec zatrzymany w centrum Krakowa. Przyszedł na spotkanie z 12-latką, której składał ohydne propozycje

Praca tzw. łowców pedofili pozwoliła na zatrzymanie w centrum Krakowa 56-letniego Artura B., który wcześniej z Internecie korespondował z osobą podającą się za 12-letnią dziewczynkę. W rzeczywistości był to "wabik", jednak dorosły mężczyzna cały czas był przekonany, że rozmawia z dzieckiem i prowadził z dziewczynką bulwersującą rozmowę o charakterze seksualnym. Wysyłał 12-latce materiały o charakterze pornograficznym, a także liczył, że od dziecka również otrzyma nagie zdjęcia. Namawiał również dziewczynkę do innych czynności seksualnych i nie przeszkadzał mu nawet wyraźny sprzeciw małoletniej rozmówczyni, która poinformowała go, że boi się wykonywania czynności, do których namawiał ją Artur B.

W końcu mężczyzna pojawił się na Plantach, gdzie umówił się z 12-latką. W rzeczywistości czekali na niego łowcy pedofili, a zatrzymania dokonała policja. Aż strach pomyśleć, jakie zamiary miał Artur B. wobec poznanego w Internecie "dziecka". W akcję jego ujęcia były zaangażowane dwie grupy: Fundacja Dzieciak w sieci oraz Stowarzyszenie STOP PEDOFILII - STPD. Poniżej materiał wideo z demaskacji Artura B.

17-latek z siekierą napadał na Żabki
Sonda
Czy uważasz, że w Polsce skutecznie walczy się z pedofilią?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany