Znana restauracja zakończyła działalność. Skarżyła się na wysoki ZUS, podatki i rachunki

i

Autor: zuzi99/cc0/pixabay Restauracja Wesołe Gary specjalizowała się między innymi w daniach kuchni włoskiej / zdjęcie ilustracyjne.

Kolejny lokal zamknięty

Znana restauracja zakończyła działalność. Skarżyła się na wysoki ZUS, podatki i rachunki

2023-01-19 7:52

Krakowska restauracja Wesołe Gary zakończyła działalność. Lokal serwujący między innymi pizzę oraz dania na bazie makaronu zamknął podwoje w niedzielę, 15 stycznia. - Nowe podatki, wysoki ZUS, ceny produktów oraz ceny prądu i gazu nie zostawiają żadnych złudzeń przedsiębiorcom w Polsce. Ostatni rok był walką o przetrwanie, a urzędy niestety nie wspierają małych biznesów - tłumaczą właściciele Wesołych Garów.

Kraków. Restauracja Wesołe Gary zakończyła działalność. Właściciele skarżyli się na wysokie składki ZUS, podatki i rachunki

To smutna informacja dla smakoszy z KrakowaRestauracja Wesołe Gary, działająca dotychczas przy ul. Urbanowicza, zakończyła działalność. Ostatnich klientów lokal obsłużył w niedzielę, 15 stycznia. Decyzję o zakończeniu działalności właściciele Wesołych Garów tłumaczą trudną sytuacją finansową, wynikającą z rosnących cen produktów i nośników energii, a także wysokich składek ZUS oraz podatków. Nowe podatki, wysoki ZUS, ceny produktów, oraz ceny prądu i gazu nie zostawiają żadnych złudzeń przedsiębiorcom w Polsce. Ostatni rok był walką o przetrwanie, a urzędy niestety nie wspierają małych biznesów - wyjaśniają właściciele Wesołych Garów. Lokal był znany między innymi z dań na bazie makaronu oraz pizzy.

Czarna seria krakowskiej gastronomii

Ostatnie miesiące są niezwykle trudne dla przedsiębiorców działających w branży gastronomicznej. W Krakowie działalność zakończyła między innymi restauracja Pizza Garden oraz restauracja Pod Norenami. Sukcesem było natomiast wyróżnienie restauracji Fiorentina w prestiżowym konkursie World Culinary Awards. Lokal został uznany za najlepszy w Polsce.

Policyjny pościg za motocyklistą. 43-latek w nosie miał sądowe zakazy!
Sonda
Czy obecna drożyzna wpłynęła na twoje życie?