3-letnia dziewczynka z Orzysza walczy o życie w szpitalu! Jej matka odpowie za znęcanie się

2021-03-03 8:36 sch
Szpital dziecięcy w Olsztynie
Autor: Google Street View 3-letnia dziewczynka z Orzysza walczy o życie w olsztyńskim szpitalu dziecięcym.

W szpitalu dziecięcym w Olsztynie o życie walczy 3-letnia dziewczynka z Orzysza (woj. warmińsko-mazurskie). Dziecko z urazem głowy trafiło do i przeszło operację, ale jej stan jest bardzo ciężki. 3-latka i jej rok młodsza siostra padły ofiarą przemocy psychicznej i fizycznej ze strony matki i jej partnera. Oboje trafili do aresztu. Nie przyznają się do winy.

Trzyletnia dziewczynka została przewieziona do naszego szpitala transportem lotniczym - mówi Barbara Chwała, Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa szpitala w Olsztynie. – Trafiła do nas po urazie głowy, którego doznała,jak wynikało z wywiadu medycznego, z powodu upadku z łóżka.

Natychmiastowa operacja 3-letniej dziewczynki. "Rokowania trudne do oceny"

Przy przyjęciu stan dziecka był bardzo ciężki. – W trybie pilnym wykonano pełną diagnostykę, w tym diagnostykę obrazową, która wykazała krwiak mózgu. Dziecko było konsultowane przez neurochirurga i w trybie natychmiastowym operowane – informuje Barbara Chwała. Aktualnie przebywa na oddziale intensywnej terapii anestezjologii. Stan dziecka jest bardzo ciężki. – Rokowanie co do życia i zdrowia jest w tej chwili bardzo trudne do oceny – podkreśla Chwała.

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Nieludzkie WRZASKI, WYCIE małych PACJENTÓW". Szpital w Olsztynie odpowiada na zarzuty matki chorego dziecka

Matka i jej partner znęcali się nad dziećmi

Podejrzani o stosowanie przemocy nad 3-latką i jej rok młodszą siostrą są: 34-letnia Emilia R., matka dziewczynek oraz jej partner 31-letni Tomasz M. Matka usłyszała zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad córkami, a mężczyzna spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u trzylatki. Śledczy ustalili, że zarówno matka dzieci, jak i jej konkubent krzyczeli na dzieci, wyzywali je, a do tego popychali, szarpali za włosy i rzucali w nie różnymi przedmiotami. Oboje nie przyznają się do winy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Matka i jej partner POBILI 3-letnią DZIEWCZYNKĘ! Śmigłowiec zabrał dziecko do szpitala w Olsztynie

Skruszony ksiądz przyznał się do MOLESTOWANIA dziecka! Wstrząsające wyznania
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE