Niesamowita przemiana

Bezdomny pan Marek przysiadł na ławce, potem stało się TO. Wystarczyło kilka minut [Wideo]

2023-06-29 15:30

Pana Marka w Olsztynie zna chyba każdy. Mieszkańcy często widują bezdomnego mężczyznę na ulicach miasta. Pan Marek stał się ostatnio gwiazdą Internetu. Wszystko za sprawą jego spektakularnej metamorfozy. Jak to się stało? Wystarczył jeden odruch serca. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Bezdomny pan Marek przysiadł na ławce, potem stało się TO. Aż trudno uwierzyć, że to ten sam człowiek

Kto w Olsztynie spaceruje często w okolicach starówki, ten bez wątpienia natknął się choć raz na Pana Marka. Mężczyzna jest bezdomny, choć wiele lat temu skończył filozofię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ma też za sobą okres, kiedy pracował jako ochroniarz i kontroler biletów. Mężczyzna wybrał jednak życie na ulicy.

Mieszkańcy Olsztyna kojarzą pana Marka z długimi, mocno zaniedbanymi włosami. Jeden z olsztyńskich barberów postanowił to zmienić. Wystarczył jeden, przyjazny gest. Pracownicy salonu Barberzyńca Barber Shop postanowili ostrzyc pana Marka. - Ta historia nie jest zbyt skomplikowana, bo akurat tego dnia Pan Marek usiadł na naszą ławkę, a my mieliśmy wolną chwilę - wspominają w rozmowie z "Super Expressem" pracownicy salonu.

Ten gest tylko z pozoru był niewielki. Metamorfoza pana Marka była spektakularna. Wystarczyło kilka minut, aby wygląd znanego w Olsztynie mężczyzny uległ całkowitej zmianie. Niektórzy mogliby go nie poznać! Poniżej film ze strzyżenia pana Marka.

Filmik z panem Markiem poruszył internautów. "Popłakałam się"

Filmik podbił TikToka. Nagranie obejrzało kilkaset tysięcy osób. Wiele osób było wzruszonych życzliwością pracowników salonu. - Nie mogłam się powstrzymać. Popłakałam się po obejrzeniu filmu - napisała do nas pani Agnieszka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Straciła Kubusia w wypadku, walczy o zdrowie drugiego synka Bartusia. "Pamiętam każdą minutę tamtego dnia"

Sonda
Czy pomagasz osobom bezdomnym?
Przejmujący wywiad z Arturem Binkowskim. Były pięściarz został bezdomnym