DRAMAT Moniki Jaruzelskiej na Mazurach! Prosi o pomoc. "Jestem zrozpaczona"

2020-09-18 14:03 SCH
Monika Jaruzelska
Autor: Marek Zieliński/Super Express Monika Jaruzelska

Monika Jaruzelska podczas pobytu na Mazurach stracił coś bardzo cennego. Zaginął Rudolf, jej ukochany kot. Futrzak zniknął we wsi Natać Mała. Jaruzelska jest zrozpaczona. Błaga o pomoc wszystkich, którzy mogli widzieć kota. Za odnalezienie Rudolfa wyznaczona została duża nagroda!

Monikę Jaruzelską podczas pobytu na Mazurach, w miejscowości Natać Mała (powiat nidzicki), spotkała przykra historia. W czwartek (17 września) zaginęła istota bardzo jej bliska. Chodzi o Rudolfa, ukochanego kota. Jaruzelska nie może pogodzić się ze stratą ukochanego zwierzaka i dlatego prosi o pomoc wszystkich tych, którzy być może widzieli rudego kotka o białych łapach.

- We wsi Natać Mała zginął mój ukochany Rudolf. Szukam od wczoraj (17.09.2020) i jestem zrozpaczona, bo nigdy się nie oddalał. Błagam, pomóżcie i udostępniajcie - napisała Jaruzelska, która za znalezienie Rudolfa wyznaczyła nagrodę. Osoba, która znajdzie lub pomoże odnaleźć futrzaka, otrzyma 1000 złotych! Każdy, kto może pomóc w odnalezieniu Rudolfa, proszony jest o kontakt przez e-mail: rudolf.kot.moniki.jaruzelskiej@pm.me.

Rudolf, kot Moniki Jaruzelskiej
Autor: archiwum prywatne Na Mazurach zaginął Rudolf, kot Moniki Jaruzelskiej.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Gosia Andrzejewicz jak Maryla Rodowicz!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.