Ratusz w Olsztynie

i

Autor: Urząd Miasta Olsztyna Ratusz w Olsztynie.

Inwestycje w Olsztynie

Kolejna działka w Olsztynie na sprzedaż. Miasto szuka chętnego

2022-07-21 13:55

Wkrótce na sprzedaż zostanie wystawiona działka w dzielnicy przemysłowej, przy dawnym torze motocrossowym w Olsztynie. Miasto szuka chętnego i zachęca dobrym położeniem i sprawnym dojazd z obwodnicy. Ile trzeba zapłacić? Tego dowiesz się z dalszej części artykułu.

Włodarze Olsztyna liczą, że na jednej z działek w dzielnicy przemysłowej miasta powstało kolejne przedsiębiorstwo. To nieruchomość położona przy ul. Bublewicza, w pobliżu obwodnicy, niedaleko Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych oraz powstającej Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów. - Zapraszamy do licytacji, bo jest to jedna z najatrakcyjniejszych działek inwestycyjnych na terenie Olsztyna - mówi Halina Zaborowska-Boruch, zastępca prezydenta Olsztyna.

Działka o powierzchni 1837 m2 została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. W tym miejscu możliwa jest przede wszystkim działalność usługowa lub handel. Cena wywoławcza działki została ustalona na 550 tysięcy złotych. Przetarg jest planowany na listopad.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Olsztyński zabytek czeka na remont. Uszkodziła go wichura

Sonda
Czy masz problem z upałami w miejscu pracy?
Express Biedrzyckiej: Krzysztof Śmiszek nie gryzł się w język: Rząd sprzedaje ściemę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają